Instagram'da Web Üstündende Hikayeler Paylaşımı Yapılabilmekte

Instagram isimli sosyal medya platformu, adeta Hikayeler ismine sahip olan özelliğini kullanmamış hiç kimse kalmasın diye çok özel bir yenilik gerçekleştirmiş halde.

Instagram'da Web Üstündende Hikayeler Paylaşımı Yapılabilmekte

Instagram isimli sosyal medya platformu, adeta Hikayeler ismine sahip olan özelliğini kullanmamış hiç kimse kalmasın diye çok özel bir yenilik gerçekleştirmiş halde. Artık Instagram Hikayeler ile ilgili  paylaşımlarınızı mobil web üstünden de çok kolay bir şekilde gerçekleştirebiliyor olacaksınız.

Bundan sonra, instagram.com  isimli internet adresine giriş yapıp hikaye oluşturma ve de beğenmiş olduğunuz gönderileri çok basit bir şekilde kaydetme imkanına da sahipsiniz. Akışınızın sol üst kısmına eklenmiş olan kamera ikonuna tıklayarak bir  tane fotoğraf çekmeniz veyahut  kütüphanenizde yer alan bir tane fotoğraf seçmeniz de olanaklı. Ek bir şekilde, bu özelliği web üzerinde kullanırken metin eklemenin yanı sıra metinin rengini de çok kolay bir şekilde değiştirebilmektesiniz.

Daha sonraki bir zamanda yeniden göz atmayı istediğiniz gönderiler içinde aynı uygulama içerisinde yer aldığı gibi mobil web üstünden de gönderi kaydetme ile ilgili özelliğini çok basit bir şekilde kullanabiliyor olacaksınız. Sayfanın sağ üst köşesinde yer alan Kaydedilenler isimli ikonu ile  birlikte kaydetmiş bulunduğunuz gönderilere hiç bir şekilde zaman kaybetmeden bakabiliyorsunuz.

Instagram isimli popüler sosyal medya platformu tarafından bütün bu  yeni özelliklerin gelecek haftalar içerisinde bütün kullanıcılara sunulmuş  bir durumda olacağınında altı çizilmekte.

instagram web hikayeler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.