İnstagrama Canlı Yayın Özelliği Geldi

Sosyal medyanın en çok konuşulan uygulamalarından biri olan Instagram, aldığı güncellemelerle beraber ilk yayınlandığı yandan bu yana çok daha başarılı bir uygulama haline geldi. Yayınlandığı ilk andan beridir sürekli olarak geliştirilen uygulamanın son olarak Snapchat özelliklerinden biri olan resimlerin hikayesi özelliğini devreye soktuğunu da biliyoruz. Bununla da yetinmeme kararı alan Instagram şimdide kullanıcılarına canlı yayın özelliğini sundu.

İnstagrama Canlı Yayın Özelliği Geldi

Genelde hikayeler güncellemeleri ile adından söz ettiren sosyal medya uygulaması şimdilerde ise uzun süredir beklenen bir diğer özelliğini güncelleme olarak sundu. Instagram tarafından sunulan yeni özellik Instagram Live yani Instagram canlı yayın özelliği oldu.

Duyurulduğu ilk andan bu yana merakla beklenen Instagram canlı yayın özelliğinin duyurusunun yapılmasının hemen ardından özelliğin nasıl olacağı tartışmalara konu olmuş ve Instagram’ın nasıl bir çalışma yapacağı merakla beklenmeye başlamıştı. Merakla beklenen canlı yayın özelliğinin sonunda yayınlanmasıyla beraber ise özelliğin kullanımına ilişkin tüm detaylarda net bir şekilde ortaya çıktı. Instagram tarafından yapılan açıklamaya göre söz konusu özellik yine hikayeler bölümü için kullanılacak. Hikayeler bölümünde yer alacak özellikle beraber canlı yayın başlatabileceksiniz. Canlı yayınınız başladığı anda ise canlı yayınınızın bildirimleri tüm takipçilerinize gönderilecek. Tüm bu özelliklerle beraber şimdiden büyük beğeni toplayan güncellemenin geliştirilmesine devam edileceğini de belirtmekte fayda var.

İnstagram Canlı Yayın Live Sosyal Medya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.