Instagram Yenilikleri !

Gücünü Facebook ile birleştirdikten sonra adeta gaza basan Instagram, kendini yenilemeyi sürdürüyor.

Instagram Yenilikleri !

Normalde paylaşım tarihine göre yeniden eskiye göre hareket eden ve diğer kullanıcılarının ekranına bunları sırasıyla yansıtan Instagram, çok yakın zamanda bu durumda yeniliğe gidecek. En yeni kadar güncel ve en fazla beğeni alan fotoğrafları ekranın en üstüne çıkartacak olan uygulama ''En yeniler'' ve ''en iyiler'' gibi haber kaynağı ikonu ekleyecek. Bu eklemeyle birlikte en fazla yorum alan yada beğeni toplayan paylaşım sayfanın üstünde görülebilecek.


Şu sıralar Amerika Birleşik Devletleri'nde kullanılmaya başlanan ve yakın zamanda önce Avrupa ardından da tüm dünya da yaygın şekilde kullanılması için telefonlara güncelleme yollayacak olan Instagram'ın bu özelliğinin beğenilip beğenilmeyeceği ise ABD'deki kullanım ve yorumlardan sonra belli olacak.
Bir diğer taraftan Bilgisayar üzerinden de kullanılabilmesine rağmen bir çok özelliğini servis dışı olarak görülen Instagram'ın pc üzerinden de tıpkı mobilde olduğu gibi kullanılabilecek özelliklerle güncellenmesi bekleniyor.


Ekim 2010 tarihinde kurulan ve kısa sürede 30 milyon kullanıcıya ulaşan sosyal fotoğraf paylaşım sitesi, 2012 yılında büyük hissesini Facebook'a devretmişti. Şimdilerde 500 Milyon'dan fazla kullanıcısı olan uygulamanın hedefinin iki yıl içinde 3 Milyar sayısına ulaşmak olduğu iddia ediliyor. Bu hedef doğrultusunda da yenilenme çalışmalarının sürdüğü ve sürekli bir başka güncellemeyle kullanıcılarından olumlu yönde tepkiler bekliyor.

instagram güncelleme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.