Instagram Üstündeki Anket Özelliğini Çok Sevdiler

Hikayeler özelliği için sunulmuş olan etkileşimli bir anket çıkartması ile beraber artık yarına hangi kıyafeti giyeceğinize veyahut yemeğe nereye gidecek olduğunuza takipçilerinizden gelmiş olan oylama sonuçlarına bakarak karar vermeniz tamamen olanaklı.

Instagram Üstündeki Anket Özelliğini Çok Sevdiler

Hikayeler özelliği için sunulmuş olan etkileşimli bir anket çıkartması ile beraber artık yarına hangi kıyafeti giyeceğinize veyahut yemeğe nereye gidecek olduğunuza takipçilerinizden gelmiş olan oylama sonuçlarına bakarak karar vermeniz tamamen olanaklı. Fotoğraf veyahut video çektikten hemen sonra hikaye paylaşımınıza 2 tane sçeeneğe sahip olan bir anket ekleyebiliyor olacaksınız. Bu çıkartma içerisine kendi sorunuzu ve de anket seçeneklerinizi de kolay bir şekilde ekleyebilmektesiniz.


Anketinizdeki sonuçlarına gerçek zamanlı bir şekilde erişebiliyor bir durumda olmanız ise kesinlikle bir farklı güzellik olarak öne çıkıyor. Her bir  tane seçeneğin kaç oy almış olduğunu ve de kimlerin ne oy vermiş olduğunu anında görebilmektesiniz. Hikayeler özelliğinde olduğu gibi anket ve de sonuçların 24 saat sonrasında yok olacağının açıklandığının da altını çizmekte yarar var. Şu anda sunulmuş olan 2 seçeneğin ileride daha fazla artıp artmayacak olduğu konusunda da net bir bilgi verilmemekte.


Metin ve de fırçalar amacıyla yeni renk seçici aracı ise pek çok kullanıcıyı memnun etmiş olacak. Metin veyahut çizim aracı amacıyla renk seçerken sol kısımda yeni bir  tane damlalık ikonu görmüş olacaksınız. Bunu kullanıp fotoğraf veyahut videonuzdan herhangi bir tane renk seçebilecek ve de bunu kolayca kullanabileceksiniz.

Bütün bu yeni özelliklere erişebilmek için App Store veyahut Google Play üstünden Instagram’a ait olan 17. Sürümüne bir güncelleme yapmanız gerekli.

instagram anket güncelleme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.