Instagram Takipçi Arttırma !

Sosyal Paylaşım Uygulaması Istagram'da daha çok takipçi olması için yapılması gereken basit yöntemleri sizler için derledik. Detayları haberimizde bulabilirsiniz...

Instagram Takipçi Arttırma !

Sosyal paylaşım siteleri arasında sadece fotoğraf paylaşılarak kullanılan ve arkadaş listenizde bulunan diğer kullanıcıların, fotoğrafların altına yorum yaptığı veya beğeni yaptığı bu uygulamada, takipçi sayısı arttırmanın yolları çok basit. Her kullanıcının adeta paylaştığı fotoğraf için ‘’kaç beğenim oldu’’ diye içten içe baktığı bu uygulamada takipçi ve beğeni sayısı arttırmanın birkaç kolay yolu var.

Bu yollardan en kola olanı Adnroid veya İOS sanal pazarında bulunan takipçi uygulamaları. Ama bu uygulamalar arasında da yerli ve yabancı takipçiler, bazen erotik fotoğraflar paylaşanlarında olabileceğini göz önünde bulundurmak lazım. O yüzden bu uygulamalar kullanılırken tehlikeyi biraz daha aşağı çekmek için yerli takipçi kazandırma sitelerinin kullanılması daha mantıklı. Bu uygulamayı indirenlerin önce uygulamaya yüklenen fotoları beğenerek kredi topladığı ve bu krediyi ister fotoğrafını beğendirmek için isterse takipçi sayısını arttırmak için kullanan kişi bu sayede çok kolay binli sayılarda takipçi veya fotoğraf beğenisi alabilir.

Ayrıca Instagram’da bulunan sayfalara kayıt olarak oralarda paylaşımların altlarına yorum yapmakta takipçi sayısı için faydalıdır. Nitekim oralarda yorum yapmak dikkat çekmenize faydalıdır.

Bir başka yol ise yine aynı paylaşımların altında yazılan ‘’GT’’ veya ‘’Karşılıklı Takip’’ yorumlarını dikkate almaktır. O tip yazıları yazanlarda kullanıcı sayısını veya fotoğraf beğeni sayısını arttırmak için çabalıyor demektir. 

Bu arada, Instagram takipçi sayısı arttırmak veya fotoğraf beğeni sayısını arttırmak için profilin gizli olmaması büyük bir avantaj teşkil eder.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.