Instagram Snapchat'in Selfie Filtreleri Özelliğini Kullanıma Sundu

Snapchat son dönemlerde sosyal medyada en çok dikkat çeken isim oldu. Bunu hem yarattığı geniş kitleyle hem de tüm özelliklerinin diğer sosyal ağlar tarafından taklit edilmesiyle başardı. Facebook CEO'su Mark Zuckerberg yaptığı teklifle Snapchat'i Facebook bünyesine katmak istedi. Ancak Snapchat'in reddettiği teklif Zuckerberg'i kızdırmış olacak ki uygulamanın tüm özelliklerini kullanıyor.

Instagram Snapchat'in Selfie Filtreleri Özelliğini Kullanıma Sundu

Her ne kadar Facebook şirket olarak bu durumu kabul etmeyen açıklamalar yaparak Snapchat ile bir ilgisi yok dese de durum oldukça açık. Yayınlanan Snapchat güncellemesiyle yeni selfie filtreleri bizlere sunuldu. Birçok hayvan burnu ve kulağı yine son derece popüler olmak için kullanımda.

Aynı şekilde üç boyutlu tasarımlar ve selfie zenginleştirici birçok ikon Snapchat'e eklendi. Aradan henüz bir hafta bile geçmemişken Instagram güncellendi. Instagram'da birebir aynıları olmamasına karşın çok benzeyen selfie filtreleri görmeye başladık. Tıpkı Hikâyeler özelliğinde olduğu gibi benzerlik tam ortada duruyordu.

Instagram yeni güncellemesiyle aynı zamanda videoları tersten oynatma seçeneğini aktif etti. Bu daha yaratıcı Boomerang'lar için oldukça işlevsel bir özellik olarak kullanılabilir. Ekstradan ise yeni kullanılabilir fırça Instagram kullanıcılarına sunuldu. En dikkat çeken güncelleme ise Hashtag etiketleri için olanıydı. Şu sıralar hem App Store hem de Google Play Store üzerinden Android ve iOS için Instagram güncellemesi sunuldu. Aplikasyonunuzu güncelleyerek yeni özelliklerin keyfini çıkarmaya devam edebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.