Instagram Platformu 2 Tane Daha Yenilik Duyurdu

Instagram platformu hem web arayüzü hem ise mobil uygulamanın kullanıcılarına çok daha yeni özelliklerin duyurusunu resmi bir şekilde gerçekleştirdi.

Instagram Platformu 2 Tane Daha Yenilik Duyurdu

Instagram  platformu hem web arayüzü hem ise mobil uygulamanın kullanıcılarına çok daha yeni özelliklerin duyurusunu resmi bir şekilde gerçekleştirdi. 

Instagram platformu, sosyal medya platformuna çok daha yeni 2 tane önemli özelliğin duyurusunu yaptı. Bundan sonra web kullanıcıları da artık Hikayeler (Stories) özelliğine ait olan paylaşımları görüntüleyebilecek bir durumda olacakken, iOS ve  de Android uygulamaları da yeni gelecek hava durumundan ilham almış yüz filtrelerine kavuşmuş olacaklar.

Aynı uygulamalar içerisinde olduğu gibi web arayüzü içerisinde de Instagram Hikayeleri ekranınızın üst kısmında konumlanmış olacak ve bunlara tıklayıp basit bir şekilde izleyebileceksiniz. Diğer yandan Instagram platformu, gelecek aylar içerisinde mobil tarayıcılar ile web’ten de gönderim yapabilme olanağını sunma konusunda planlar yapmaya başlamış bir halde.

Haziran ayı içerisinde Instagram Hikayeler isimli özelliğinin günlük  tam olarak 250 milyon tane kullanıcı tarafından kullanılmış olduğunu da not olarak düşmekte büyük bir yarar var.

Yeni  gelecek olan hava durumundan ilham almış yüz filtreleri da eğlenceli bir yenilik şeklinde karşımıza çıkmakta. Yeni duyurulmuş olan seçeneklerin arasında ise mutlu güneş ile birlikte üzgün  bir yağmur bulutu, sinirli bir  sağanak ve de havalı bir güneş'in yer aldığı açık bir şekilde belirtiliyor..

instagram güncelleme filtre
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.