Instagram İçerisinde Hikayelerinizi Gizleyebilirsiniz

Şimdi artık sosyal medya üzerindeki odak noktasının Facebook sitesinden, Instagram’a doğru kaymış olduğunu söylesek sanıyoruzki pek fazla yanılmış olmayız.

Instagram İçerisinde Hikayelerinizi Gizleyebilirsiniz

Şimdi artık sosyal medya üzerindeki odak noktasının Facebook sitesinden, Instagram’a doğru kaymış olduğunu söylesek sanıyoruzki pek fazla yanılmış olmayız. Instagram platformu özellikle de gençler arasında bir hayli popüler olmayı başarmış bir uygulama olarak ön plana çıkıyor. Bu durumun temel sebeplerinden bir tanesi ise hiç bir şekilde kuşkusuz Instagram’ın komple görsel odaklı özellikte bir sosyal medya aracı olarak göz önünde olması.

Gençler, fotoğraflarını çekerek Facebook üzerinde paylaşmak yerine, anlık bir şekilde Instagram üzerinde paylaşmayı çok daha basit ve de fazlasıyla ilgi çekici bulmakta. Öte yandan Instagram’da yer alan hikaye olayı ise bu platformun albenisini çoğaltmayı başaran değişik bir detaydır.


Instagram içinde takipçilerinizin bir bölümünün hikayelerinizi görmesini istememekte olabilirsiniz. Bunun içinde izleyebilecek olduğunuz çok kolay bir yol bulunuyor.

Instagram platformu içerisinde hikayelerinizi görmesini istemiyor olduğunuz birileri var ise çok basit bir yöntem ile hikayelerinizi gözlerden uzakta tutmayı başarabilirsiniz. Bununla ilgili olarak yapmanız gerekli olan tek şey ise söz konusu kişiye ait profiline girmek. Hemen sonrasında profil ekranında yer alan üç noktaya dokunun ve de karşınıza çıkmış olan seçenekler arasından ''Hikayenizi Gizleyin'' veyahut ''Hide Your Story'' seçeneğini işaretleyin. 

Hepsi bu kadar. Artık  bundan sonra söz konusu olan bu  arkadaşınız sizin paylaşmış olduğunuz hiçbir tane hikayeyi  kesinlikle göremeyecek. Fakat diğer arkadaşlarınız ise görmeye devam ediyor olacak. Bu engeli kaldırmayı isterseniz tekrardan aynı yere gelerek ayarı değiştirme  gibi bir şansınız da mevcut.

ınstagram facebook hikaye
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.