Instagram Canlı Yayınları Artık Hikayelerde Paylaşılabilecek!

Popüler sosyal medya platformu Instagram'da artık canlı yayınlar Hikayelerde paylaşılabilecek. İşte tüm detaylar.

Instagram Canlı Yayınları Artık Hikayelerde Paylaşılabilecek!

Facebook tarafından satın alındıktan sonra büyük bir değişim gösteren fotoğraf ve video paylaşma platformu Instagram üzerinde kullanıcılar artık yaptıkları canlı yayınlarını hikayelerinde kullanabilecekler.

Canlı yayın özelliğini sürekli olarak geliştirmeye devam eden Instagram canlı yayın uygulamasında ki önemli bir eksiğini daha kapattı. Kullanıcılar artık Instagram'da yaptıkları canlı yayın videolarını Instagram Hikayelerinde de  paylaşabilecekler. Bu sayede kullanıcıların yaptıkları canlı yayınlar 24 saat boyunca izlenebilecek.

Instagram'ın çok sevilen canlı yayın özelliği ilk çıktığında kullanıcıların yaptıkları canlı yayınları kaydetme gibi bir seçenek yoktu ancak gelen bu yeni özellikle birlikte canlı yayınlara kaydetme özelliği gelmese de canlı yayınların Hikayeler'e aktarılmasıyla birlikte kullanıcıların 24 saat süreleri oluyor.

instagram

Instagram üzerinde yapılan canlı yayınları hikayelerde paylaşıldığında sonradan izleyen kullanıcılar tıpkı hikaye izliyor gibi canlı yayınları izleyebilecekler. Kullanıcılar tıpkı Periscope canlı yayınları gibi 15 saniye ileri veya geri gitmek için ekranın sağ ve sol alt köşelerine dokunup yayınları ileri ya da geriye sarabiliyor.

Instagram'ın ilerleyen zamanlarda canlı yayın özelliğine kaydetme özelliğini getirip getirmeyeceği ise bilinmiyor.

facebook instagram canlı yayın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.