Instagram Bir Kez Daha Çökme Sorunuyla Karşı Karşıya

Instagram belli bir aradan sonra bir kez daha çökme sorunuyla karşı karşıya kaldı. Peki Instagram neden çöktü? Konu hakkında Instagram tarafından bir açıklama geldi mi?

Instagram Bir Kez Daha Çökme Sorunuyla Karşı Karşıya

Sosyal medyanın en çok kullanılan uygulaması olan Instagram geçtiğimiz günlerde ardı ardına iki gün çökme sorunuyla karşı karşıya kalmıştı. Uygulamanın iki gün üst üstüne farklı saatlerde çökmesi Instagram’ın sosyal medyayı sallamasına neden olmuştu. Çökme sorununun dünya genelinde olması ise kafaları karıştırmaya yetmişti. Dünya genelinde uzun süreli bir çökme yaşanan Instagram’ın çökme sorunuyla karşılaşmasına karşın bir açıklama gelmemesi kafaları da karıştırmıştı. Fakat sorunun giderilmesinin ardından her zaman olduğu gibi neden sorusuna da cevap gerek duyulmadı. Aradan birkaç hafta geçtikten sonra ise Instagram bir kez daha çöktü.

Instagram Yine Çöktü

Bugün akşam saatlerinde bir kez daha sorunların yaşandığı belirtilen Instagram’ın yine çökme sorunlarıyla karşı karşıya kaldığı açıklandı. Instagram’ın dünya genelinde bir kez daha çökmesi ise soru işaretlerini arttırmış durumda. Konuya ilişkin yeni bir bilgi gelmezken Instagram’ın da açıklama yapmadığını ekleyelim.

Sadece son dönemde gündem olan siber saldırılardan dolayı mı Instagram’ın çöktüğü yoksa yine sunucu tabanlı bir sorun mu var merak konusu. Şu an için sadece Instagram’ın hala sorunlar yaşadığını biliyoruz. Henüz bu konuda bir açıklama yok. “Instagram neden çöktü?” sorununa kısa süre sonra cevap gelmesi bekleniyor.   

instagram çöktü instagram neden çöktü instagram
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.