İlk Akıllı Modüler Saat Blocks Seri Üretime Geçiyor!

Kampanya düzenleyen Kickstarter tarafından fon toplamayı başaran, dünyanın İlk Akıllı ve Modüler Saati olma özelliğine kavuşacak olan Blocks Seri Üretime Geçiyor! Seri üretime geçmeden önce son testler yapılıyor.

İlk Akıllı Modüler Saat Blocks Seri Üretime Geçiyor!

Kickstarter tarafından düzenlenen kampanya ile fon toplamayı başaran ve dünyanın ilk akıllı modüler saatini üreten Blocks firması, seri üretime geçmeden önce son kez test yapıyor. Bu testle ilgili inceleme videosu yayınlayan Blocks, modüler saatin kullanım şeklini takılıp sökülme yöntemlerini ve özelliklerini gösteriyor.


GPS, ekstra pil, Nabız sensörü, flaş ve programlanabilir ek bir tuş gibi toplam altı modül kullanılan ve istenilen özelliğin eklenti yapılıp istenmeyen eklentinin çıkartıldığı bir saati satışa sunmanın hazırlıkları içinde olan Blocks, Android işlettim sistemli bu akıllı saat ile bir ilki başaracak. Dünyada ilk ve tek modüler özelliği bulunan akıllı saat ürettiğini açıklayan Blocks mühendisleri, Kickstarter kampanyasından toplamda 1 Milyon 600 Bin Dolar toplama başarısını gösterdiklerini söylediler. Paslanmaz bir çelik kasayla kaplı saatin, Snapdragon 2100 Wear işlemciyle çalıştığını ayrıcada, AMOLED ekrana sahip olduğunu söyleyen saatin geliştirici mühendisiler, Gorilla Glass ekran koruyucu bir camla bu modüler saati kırılma ve çizilmeye karşı maksimum korumaya almış. Su ve toza karşı dayanıklığı da bulunan bu hem akıllı hemde modüler saatin Avrupa'da satış fiyatının 330 Dolar ön siparişle satıldığı duyuruldu.


Toplamda 6 modülü bulunan akıllı saatini içinde sadece 4 modül bulunduran Blocks, ekstra modülleri tanesini 35 Dolar'dan satacak.


Türkiye'de satış fiyatının 1.500 Lira olması beklenen Blocks saatinin pahalılığı bir yana ülkemize gelip gelmeyeceği bile belli değil.

Blocks KickStarter
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.