İçerde 19.Bölümde Neler Oluyor İçerde Dizisinde Yeni Sürpriz !

İçerde dizisinde aksiyon tam gaz devam ediyor. Dizinin 19.bölümünde ne gibi yeni hadiseler yaşanıyor? Fragman ve bölüm hakkında detaylar haberimizde.

İçerde 19.Bölümde Neler Oluyor İçerde Dizisinde Yeni Sürpriz !

İçerde dizisi ile ilgili yayınlanan 19.bölüm fragmanı heyecanı doruklara taşıdı. Yarın akşam yayınlanacak olan bölümde Kebapçı Celal tarafından Coşkun ve Yaşar'ın yakalandığı an, bölgeye Yusuf Müdür ve ekibinin gelmesiyle işler bir hayli kızışır. Coşkun ve Yaşar, Yusuf Müdür tarafından onları Celal'in elinden korumak amacıyla alınır ve ifadelerini almak için şubeye götürür. Ardından herkes Coşkun'un peşine düşer. Celal'in hedefi Coşkun'u öldürebilmektir. Coşkun 19.bölümde iyice köşeye sıkışacaktır ve kendisi için yolun sonunun geldiğini düşünerek karamsarlık içerisine düşecektir. 

İÇERDE DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Sarp ve Mert, kardeş olduklarından habersiz bir biçimde birbirlerine rakiptirler. Bu iki isim de Polis Akademisi'nde eğitim görmektedir ve hedefleri büyüktür. Sarp'ın Polis Akademisi'nden atılmasıyla kendisini yeni bir dünya içerisinde bulur. Olaylar bunun çevresinde gelişecektir. 

İÇERDE DİZİSİNİN BAŞRÖLÜNDE KİMLER OYNUYOR?

İçerde dizisinde Aras Bulut İynemli ve Çağatay Ulusoy başrölleri paylaşan isimlerdir. Aras Bulut İynemli Mert'i, Çağatay Ulusoy ise Sarp'ı canlandırmaktadır. İki isim de son derece popülerdir ve günümüzde en çok izlenen dizi projelerine adlarını yazdırmayı başarmışlardır.

içerde 19.bölüm fragmanı içerde son bölümde neler oldu içerde 19.bölümde neler olacak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.