Huawei'ye Ait Olan Enjoy 7 Modeli Çin'de Satılıyor

Huawei şirketine ait olan yeni telefonlarından Enjoy 7 modeli Çin'de resmi bir şekilde satışa çıkartıldı. Enjoy 7 modeli, çarpıcı durumdaki özellikleri, değişik tasarımı ve de fiyatı ile bütün dikkatleri üstüne çekmekte.

Huawei'ye Ait Olan Enjoy 7 Modeli Çin'de Satılıyor

Huawei şirketine ait olan yeni telefonlarından Enjoy 7 modeli Çin'de  resmi bir şekilde satışa çıkartıldı. Enjoy 7 modeli, çarpıcı durumdaki özellikleri, değişik tasarımı ve de fiyatı ile bütün dikkatleri üstüne çekmekte.

1099 Yuan tutarındaki (162 dolar) fiyatı ile göze çarpmayı başaran Enjoy 7 modelini Çin’de ikamet etmekte bulunan satın alabiliyorlar. Kırmızı ile birlikte Siyah, Akış Altın, Mavi, Şampanya Altın ve de Pembe gibi türlü renklerde satışa sunulacağı belirtilen Enjoy 7 modelindeki telefonun teknik özellikleri de hiç bir şekilde fena sayılmaz. 

Huawei  şirketi Enjoy 7  modeli için, 5 inç boyutunda bir HD ekran, 32 GB'lık bir dahili hafızanın uanı sıra microSD bir kart yuvası ve de  3 GB'lık RAM ile beraber alınabileceği gibi, 2 GB'lık bir RAM ve 16 GB'lık bir dahili hafıza seçeneklerini de sunmakta. 13 megapiksellik bir otomatik netleme konusundaki özelliği ve de LED flash ile beraber dikkatleri çeken bir tane arka kameraya, telefonun üst tarafındaki çerçevesine yerleştirilmiş durumdaki 5 megapiksellik bir tane ön kameraya sahip bulunan Enjoy 7 modeli, pilin çok yavaş bir hız ile düşmesine izin vermekte bulunan Akıllı Elektrik 5.0 teknolojisinin ismi verilen 3.020mAh'lik özel bir pil ile çalışmakta.

Parmak izinin tarayıcısını da bulundurmakta olan bu model içerisinde tarayıcının hızı da 0.2 saniye gibi  çok kısa bir zaman. Bunlarla da bitmiyor. Enjoy 7 modeli içerisinde  Huawei şirketinin Ultra Bellek teknolojisi şeklinde bahsetmiş olduğu özellikleri de yer alıyor. Firmaya göre, bu getirilen çözüm, arka planın belleğini sıkıştırıp kullanıcılar için Enjoy 7 modeli  ile daha da akıcı özel bir deneyim sunmuş olacak. 

huawei enjoy 7 çin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.