Huawei'nin Amiral Gemisi Ekranı Sayesinde Dikkatleri Çekecek

Huawei şirketinin kısa bir zaman sonra tanıtımını yapacağı yeni amiral gemisi modeli Mate 10 içerisinde EntireView adına sahip patentli bir tane ekrana yer verecek olduğu ortaya çıktı.

Huawei'nin Amiral Gemisi Ekranı Sayesinde Dikkatleri Çekecek

Huawei şirketinin kısa bir zaman sonra tanıtımını yapacağı yeni amiral gemisi  modeli Mate 10 içerisinde EntireView adına sahip patentli bir  tane ekrana yer verecek olduğu ortaya çıktı.

Geçmiş olduğumuz sene satışa sunmuş olduğu Mate 9  isimli modeli ile kullanıcıların beğenisini kazanmayı başaran Huawei şirketi, 16 Ekim tarihinde tanıtımını yapacak olduğu Mate 10 isimli modeli ile iPhone 8 modelinin karşısına  çok güçlü bir rakip şeklinde çıkmayı istiyor.

Daha şimdiden çok yüksek satış rakamlarına ulaşacak olması beklenilen ve de yeni nesilde Kirin 970 işlemcisiyle performans ile ilgili çok büyük umutlar bağlanılmış olan Huawei Mate 10 modeli, barındırdığı ekranı ile fazlasıyla iddialı olan bir akıllı telefon şeklinde karşımıza çıkacak.

FullVision ile birlikte Lg ve de Infinity Display ile beraber Samsung'un hemen sonrasında son dönemlerde sahip olduğu daha yenilikçi ekran Teknolojisinin patentini almış olan bir farklı akıllı telefonun üreticisi ise EntireView ekranı ile Huawei  şirketi oldu.

Huawei şirketinin tüketici bölümünün başkanı görevinde bulunan Richard Yu, geçmiş olduğumuz günlerde EntireView'in sayesinde tamamen çerçevesiz bir ekrana sahip bulunan Mate 10 isimli modelinin bu seneye damga vurup yeni bir trendi oluşturacak olduğunu da belirtmişti

6 inçlik bir büyüklüğünde bulunan ve de 18:9 en/boy oranının yanında 2160 x 1080'lik bir piksel çözünürlüğe sahip bulunan ve Japan Display tarafından üretilmiş olan bu özel ekranın, üst seviyedeki görüntü kalitesi ile birlikte bu cihazı rakiplerine kıyas ile fazlasıyla iyi bir konuma taşıyacak olması hedeflenmekte.

huawei mate 10 mate 9
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.