Huawei Şirketine Ait Olan Nova 2i Modeli Tanıtıldı

Huawei şirketine ait olan Nova 2i modeli sessiz ve sedasız bir şekilde geçmiş olduğumuz günlerde tanıtımı yapılan Maimang 6’nın değişik isimli durumu olarak Malezya içinde Vmall bünyesi ile tanıtıldı.

Huawei Şirketine Ait Olan Nova 2i Modeli Tanıtıldı

Huawei şirketine ait olan Nova 2i  modeli sessiz ve  sedasız bir şekilde geçmiş olduğumuz günlerde tanıtımı yapılan Maimang 6’nın değişik isimli durumu olarak Malezya içinde Vmall bünyesi ile tanıtıldı.

Samsung şirketinin sık bir şekilde  model çıkartmasına alışmışken bu konuda yer alan bayrağı devraldığı gözlemlenen Huawei, her geçtiğimiz gün yeni bir model ile birlikte bizleri selamlamaya devam ediyor.

Geçmiş olduğumuz günlerde 4 kameralı fazlası ile az çerçeveleri ile dikkat çekmekte olan Maimang 6 isimli modelini tanıtmış olan firma şimdi ise aynı modeli değişik bir adla değişik bir pazarda daha duyurmuş oldu.

 

Vmall şirketinin Malezya'daki departmanında web sayfası üstünden satışa çıkartılmış olan akıllı telefon, 2017 senesinin popüler trendlerinden çerçevesiz ekran modasına tam bir şekilde uyum sağlamakta ve 5.9 inç büyüklüğüne sahip ekranları ile %83 oranındaki ekran kasa oranı ve  de FHD+ bir çözünürlük sunulmakta.

3340 mAh büyüklüğünde bir bataryanın yer almış olduğu bu akıllı telefon içinde Android 7.0 üstünde çalışan EMUI 5.1 isimli arayüzünü kullanmakta. Siyah ile birlikte mavi ve de altın renk seçenekleri yer alan bu model öte yandan Huawei şirketinin kendine has bir sisteme sahip durumdaki basınçlı  özelliğe sahip ekranına da üzerinde barındırmakta.

huawei nova 2i vmall
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.