Huawei Pay Her Geçtiğimiz Gün Yayılmakta

Görünüşe bakılırsa Huawei şirketi, kendisine ait olan ödeme sistemlerinden Huawei Pay'i Amerika Birleşik Devletleri'ne taşıyabilmek amacıyla çok büyük bir çaba sarfetmekte ve bu konu ile ilgili çok sabırsız olduğunu da söylemek olanaklı.

Huawei Pay Her Geçtiğimiz Gün Yayılmakta

Görünüşe bakılırsa Huawei şirketi, kendisine ait olan ödeme sistemlerinden Huawei Pay'i Amerika Birleşik Devletleri'ne taşıyabilmek amacıyla çok büyük bir çaba sarfetmekte ve bu konu ile ilgili çok sabırsız olduğunu da söylemek olanaklı. Lakin Kuzey Amerika pazarına tam olarak nasıl giriş yapabilecek olduğu konusunda ise çeşitli endişelere sahip denilebilir..

Bugün içerisinde ortaya çıkmaya başlayan dedikodulara bakılırsa Huawei şirketinin yeni amiral gemisi  olarak tanıttığı Mate 9 isimli modelini Amerika Birleşik Devletleri'nin pazarına sokmuş olması ile beraber, ödeme sistemlerinden Huawei Pay'i de kullanıcılarının hizmetine sunacak olması aynı olabilir.

Bu bahsi geçen dedikoduların ise Amerika Birleşik Devletleri'nde yer alan patent merkezlerinden USPTO'dan elde edilmiş olan bir bilgiden ötürü ortaya çıkmış bulunduğunu belirtmemiz gerekli. 13 Eylül tarihi içerisinde Huawei şirketinin tarafından USPTO'ya özel bir başvuru gerçekleştirilmiş ve bu başvuru içerisinde Huawei Pay'in ad hakları ile birlikte logosunun patenti alınmak için hazırlanılmakta.

Açık bir şekilde bu başvuruya bakıp Huawei şirketinin çok kısa bir zaman içinde Huawei Pay'i Amerika Birleşik Devletleri içerisinde kullanılabilir bir duruma getirip getirmeyecek olduğunu söylemek hiç bir şekilde olanaklı değil. Zira bu bahsi geçen patent  daha şimdiden alınmakta olabilir ve de Huawei Pay ödeme sistemi çok daha uzun bir zaman boyunca faaliyete geçmeyecek olabilir.

huawei huawei pay patent
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.