Huawei MediaPad M3 Lite Tanıtımı Yapıldı

Huawei MediaPad M3 Lite tabletleri resmi olarak tanıtıldı. Huawei MediaPad M3 Lite tabletlerinde ne gibi sistemler var? Huawei MediaPad M3 Lite tablerlerinin tüm özellikleri.

Huawei MediaPad M3 Lite Tanıtımı Yapıldı

Tablet alanında da kendisini göstermeye başlayan Huawei, tablet sınıfı için yeni ürünlerini duyurmaya başladı. Tablet sınıfında markanın ilk duyurusunu yaptığı serilerden birisi Huawei MediaPad M3 Lite tablet modeli oldu. Çok daha uygun ücretlerle alıcı bulacağı düşünülen yenilenmiş tablet serisinin açıklanan ilk özellikleri de epey bir beğeni kazanmasını sağladı. Huawei MediaPad M3 Lite tablet serisinin tanıtımından sonra ortaya çıkan detayları neler? Bakalım.

Huawei MediaPad M3 Lite Tüm Özellikleri

Huawei MediaPad M3 Lite tabletlerinde ilk olarak ekran bölümü dikkat toplamakta. Ekran kısmında 8.4 inç gibi bir boyutu seçimi yapan markanın, çözünürlük desteği olarak ise Full HD çözünürlük sunduğunu görmekteyiz. Fiyat performans serileri için aranan ekran özelliklerinden biri olan ekranların yanı sıra Huawei MediaPad M3 Lite tabletinde, Snapdragon 435 serisi işlemcileri kullanılıyor.

1,4 GHz hızında çalışan işlemlerle beraber kullanıcıların tercih edebileceği iki farklı RAM bellek bulunuyor. İlk modelde 4 GB RAM bellek ile 64 GB alan seçebiliyorken, bir diğer modelde ise 3 GB RAM bellek ve 32 GB depolama alanı sunuluyor. Ekstra olarak parmak izi sensörlerine de sahip olan tabletin 8 MP değerinde kameraları da yine öne çıkan sistemlerinden birisi. Standart bir kullanım sunacak olan tabletlerin fiyatı ise şu an belli değil.

huawei mediapad m3 lite
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.