Huawei Mate 9 Renk Seçenekleri Genişliyor

Huawei Mate 9 akıllı telefonları için iki yeni renk seçeneği geliyor. Yeni renk seçenekleri neler? İşte yeni renk seçeneklerinin detayları.

Huawei Mate 9 Renk Seçenekleri Genişliyor

Akıllı telefon dünyasının yükselen markalarından biri olan Huawei, sürekli olarak satışlarını arttırmaya başladı. Her geçen gün satışlarında artış gözlenen markanın bu başarısının nedeni aslında markanın yeni seri akıllı telefonlarında kullandığı teknolojiler. Özellikle Mate serileri ve amiral gemisi serileriyle ün kazanan markanın kullandığı teknolojilerle beğeni toplayan akıllı telefonlarından birisi de Huawei Mate 9 akıllı telefonları olmuştu. Özellikleriyle beğeni toplayan akıllı telefonun şimdi ise yeni renk seçenekleri gündemde.

Huawei Mate 9 Teknik Özellikler ve Yeni Renk Seçenekleri

Renk değişimleri ve sunulan yeni renklerden bahsetmeden önce Huawei Mate 9 akıllı telefonlarının sistem özelliklerini hatırlamak gerekiyor. Öncelikle telefonun markanın kendi işlemci serisiyle yani Kirin işlemciyle geldiğini hatırlatalım. Kirin 960 gibi beğeni toplayan bir işlemciyle beraber gelen Huawei Mate 9 akıllı telefonun toplamda 2.4 GHz hız değerine sahip olması ise performans konusunda üst düzey bir seri elde edilmesini sağlamıştı.

Bunun dışında RAM bellek kısmında ise GB bellek tercihi yapılmıştı.  20 MP kamera, 4000 mAH piller ve Android Nougat işlemci gibi ayrıcalıklarla gelen telefonun artık tasarımları da oldukça beğeni toplayacak. Bu kez telefonların tasarımlarına renk açısından katkı sağlanıyor. 14 Mayıs sonrasında sunulan yeni renk seçeneklerinin ise “Topaz mavisi” ve “Akik Kırmızısı” olduğu açıklandı. Yeni renk seçeneklerinin ne kadar beğeni toplayacağı ise merak konusu.      

huawei mate 9 huawei mate 9 yeni renk Topaz mavisi akik kırmızı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.