Huawei İçinde Güncellemeler Geldi

Test amacı ile bir zamandır kullanmakta olduğumuz Huawei P10 modeline gelen güncellemeyle birlikte, bazı problemler giderilirken, telefona ayrıca VoLTE ve de VoWIFI yeteneklerinin dahil edildiği görüldü.

Huawei İçinde Güncellemeler Geldi

Test amacı ile bir zamandır kullanmakta olduğumuz Huawei P10 modeline gelen güncellemeyle birlikte, bazı problemler giderilirken, telefona ayrıca VoLTE ve  de VoWIFI yeteneklerinin dahil edildiği görüldü.

Son günler içerisinde Huawei Mate 10 modeli ile isminden daha sık  bir şekilde bahsettiren  bu marka, fotoğraf yetenekleri ile birlikte ön plana çıkan öteki modellerine de bir güncelleme paylaştı.

Huawei Mate 10 modeli içerisinde, firmanın kendi geliştirmiş olduğu arabirimin sürümü ise EMUI 8 olarak ön planda. Oysaki, Mate 10 modeli yayınlanana kadar şirketin gururla tanıtmış olduğu Huawei P10 modeli ve  de Huawei P10 Plus gibi yeni model içerisinde de arabirimin sürümü EMUI 5.X şeklinde yer almaktaydı.

Mate 10 modeli içerisinde EMUI 6 beklenir iken, doğrudan 8’e geçilmiş olmasının nedeni; Android işletim sisteminin sürümüyle aynı sayıların üstünde ilerleyebilmek. Oreo kod ismi ile bilinmekte olan Android 8 sürümü, Huawei Mate 10  modeli ve bu sene çıkacağı açıklanan bütün yeni Huawei modelleri içerisinde telefonlara güç veriyor olacak.

Şirket, merkezinde Android 8 bulunan telefonlarında kullanmakta olduğu arabirimlere de EMUI 8 ismini vermiş olduğu yapıyı kullanmış olacak.

Güncelleme almış olan ve yeni sürümlerle güçlendirilmiş arabirimdeki hedef, daha basit ve de  akıllı kullanım sunabilmek. İlk sürümler içerisinde yer alan çok fazla sayıda içerikten vazgeçtiği görülen firma, çok daha basit bir arabirim sunabilmek amacı ile çok ciddi çalışmalar yürütmekte.

huawei android güncelleme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.