Huawei Honor 9 Ortaya Çıkmaya Başladı

Huawei Honor 9 akıllı telefonları TENAA üzerinde görüntülendi. Telefonların özellikleri nasıl? İlk elde edilen bilgilere göre Huawei Honor 9 fiyatı ne kadar? İşte detaylar.

Huawei Honor 9 Ortaya Çıkmaya Başladı

Akıllı telefonlarıyla sıkça teknoloji gündemine taşınmaya başlayan Huawei, yeni seri akıllı telefonlarının sayısını her geçen gün biraz daha arttırmaya başladı. Çinli teknoloji devinin yeni seri akıllı telefonlarından biri olması beklenen Huawei Honor 9 telefonları da yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Telefonların geliştirme sürecinin devam ettiği belirtilirken yeni akıllı telefonların TENAA verileri ortaya çıktı. Huawei Honor 9 modelleri için en kapsamlı özellik detaylarının ortaya çıkmasını sağlayan yeni paylaşımlarla beraber merakla beklenen serinin ilk defa tüm özellikleri de görüntülenmiş oldu.

Huawei Honor 9 Nasıl Özelliklere Sahip?

Bu noktada yenilenmiş olan akıllı telefonların ortaya çıkan özelliklerine bakacak olursak telefon 5.15 inç ekranlara sahip olacak. Full HD çözünürlük değerine sahip olan ekranların dışında telefonların işlemci modelinin de yine Kirin olacağı fakat işlemci modellerinin henüz belli olmadığı da verilen bilgiler arasında.

Şimdilik sadece 2.4 GHz hızında çalışacağı belirtilen işlemcilerin 8 çekirdek Kirin 960 serisi olacağı düşünülüyor. Yeni seri akıllı telefonun 4 ve 6 GB RAM bellek seçimleriyle iki farklı model olarak geleceği ve fiyatlarında 335-378 dolar arasında olacağı iddialarının da bulunduğunu belirtelim. Huawei Honor 9 için bilinenler şimdilik bu kadar ile sınırlı.    

Huawei Honor 9 kirin 960 Huawei Honor 9 özellikleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.