HTC'ye Ait Gizemli Bir Telefon Görüldü

Gizemli durumda olan HTC şirketinin telefonu, TENAA kayıtları ile birlikte ortaya çıktı. Son günler içerisinde HTC U11 Plus modeli ve de HTC U11 Life modelinin sızıntıları ile karşımıza çıkmakta bulunan şirket, şimdi ise HTC 2Q4D200 model numarasına sahip cihaz ile gündemde.

HTC'ye Ait Gizemli Bir Telefon Görüldü

Gizemli durumda olan HTC  şirketinin telefonu, TENAA kayıtları ile birlikte ortaya çıktı. Son günler içerisinde HTC U11 Plus modeli ve de HTC U11 Life modelinin sızıntıları ile karşımıza çıkmakta bulunan şirket, şimdi ise HTC 2Q4D200 model numarasına sahip cihaz ile gündemde.

Tenaa kayıtları içerisinde ortaya çıkmış olan bilgilere bakılırsa 5.5 inç boyuta sahip ekranda 1440 x 2560 bir çözünürlük sunmakta bulunan cihaz, amiral gemisi olan HTC U11 modeli gibi 16:9 ekran oranını kullanmakta.

İşlemci kısmında ise ne yazık ki model bilinmemekte fakat 4 GB'lık bir RAM‘e sahip  olan varyasyon 8 çekirdeğe sahip 1.9 GHz saat hızı ile çalışan 1 işlemciye sahip iken, 6 GB'lik RAM‘li model içerisinde 2.36 GHz‘lik  özel bir işlemcinin kullanıldığı görülüyor. Depolama alanı konusundaki seçenekleri de microSD kart desteği sayesinde 64 ve  de 128 GB şeklinde listelenmekte.

Arka kısmında 12 MP'lik bir kamera, ön kısmında ise 8 MP‘lik  bir selfie kamerası sunmakta olduğu görülen bu modelde Android 8.0 Oreo isimli işletim sistemi yer almakta. HTC Şirketine ait olan bu gizemli ürünün tam olarak ne zaman resmi bir şekilde tanıtılacağı bilinmemekte fakat bir ihtimal 2 Kasım tarihi içerisinde yapılacak HTC etkinliği kapsamında bu telefonu da görme gibi bir şansımız olabilir.

htc tenaa telefon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.