HTC U11 Satışları 1 Ayda Rekor Seviyeye Ulaştı

HTC tarafından yaklaşık bir ay önce resmi olarak duyurulan HTC U11 modeli aradan geçen zaman içinde rekor sayıda satış rakamına ulaşmayı başardı.

HTC U11 Satışları 1 Ayda Rekor Seviyeye Ulaştı

HTC U11 modeli ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Cihazla ilgili firma tarafından yayınlanan rapora göre satış rakamları baz alındığında rekor seviye U11 ile yakalanabilir.

Focus Taiwan kaynaklı yayınlanan bir rapora göre HTC U11 modelinin firmanın daha önceki modelleri olan M10 ve M9 modellerinin satış rakamlarını sadece bir aylık sürede geride bıraktığı belirtildi. Firma tarafından uzunca bir sürede geliştirilen ve eksiksiz olarak amiral gemi özellikleri ile piyasaya sunulan HTC U11 modelinin hemen her detayı ince ince elenerek üretilmişti.

Ayrıca HTC firmasının daha önceki akıllı telefon modellerinden gelen geri bildirimleri de göz önüne alarak U11 modelini geliştirdiğ ive hemen her eksiği kapattığı göz önüne alındığında HTC U11 tamamen kullanıcı odaklı olarak piyasada yerini almış oldu.

Focus Taiwan kaynaklı haberde HTC yetkililerinin bundan sonra maliyet azaltabilmek için yeni strateji geliştirecekleri açıklanırken bu stratejilerin ana kaynağını yılda maksimum 3 veya 4 adet akıllı telefon modelini piyasaya sürerek gerçekleştireceklerini belirttiler.

HTC Yönetim Kurulu Başkanı Cher Wang tarafından yapılan açıklamada HTC U11 modeli ile birlikte mali olarak iyi bir yıl geçireceklerine inandıklarının altı çizilirken firmanın büyümesine hızlı bir şekilde devam edeceği de belirtildi. Daha önce akıllı telefon pazarında bulundukları başarılı konumu kısa süre içinde tekrardan alacaklarına inandıklarını açıklayan Cher Wang, gelecek HTC ürünleri ile birlikte bu alanda büyük başarılara imza atacaklarını da sözlerine ekledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.