HTC U11 Reklam Filmleriyle Dikkat Çekiyor

HTC U11 akıllı telefonları için 2 yeni reklam filmi geldi. HTC U11 akıllı telefonlarının reklam filmlerinde nasıl özellikler öne çıkıyor?

HTC U11 Reklam Filmleriyle Dikkat Çekiyor

Akıllı telefonların yeni amiral gemisi modeli olarak gösterilen HTC U11 akıllı telefonları çok kısa bir süre önce tanıtıldı. Bir süredir zarar ettiği belirtilen HTC markasının, akıllı telefon dünyasına yeniden giriş yaptığı modeli olan HTC U11 serisi akıllı telefonların özellikleri ise tanıtıma damga vurmuştu.

İlk defa kullanılan birçok teknolojiye ev sahipliği yapan yeni akıllı telefon modelinin, sahip olduğu tüm bu sistemleri öne çıkarma adına birçok reklam filmi yayınlamaya başladığını da biliyoruz. Telefonlarının tüm detaylarını kullanıcılarla buluşturmak isteyen HTC’nin bu noktada son olarak 2 yeni reklam filmi daha yayınlandı.

HTC U11 Çok İddialı Özelliklerle Geliyor

HTC U11 akıllı telefonları için ortaya çıkan tüm özellikler bir yana dursun telefonun reklam filmlerinde de epey dikkat çektiğini söylemek gerekiyor. Özellikle HTC U11 serisinde ilk defa kullanılan özelliklerin vurgulandığı reklamların oldukça etkili olduğu da kesin. Yayınlanan son 2 reklam filminde de bunu net bir şekilde görebiliyorsunuz. HTC U11 akıllı telefonları için merak uyandıran bu reklam filmlerini aşağıda bulabilirsiniz.

htc u11
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.