HTC U11 Etkileyici Bir Batarya Performansı Sunuyor!

Elde ettiği satış rakamlarıyla HTC'nin yüzünü güldüren HTC U11'in etkileyici bir batarya performansı sunduğu ortaya çıktı!

HTC U11 Etkileyici Bir Batarya Performansı Sunuyor!

HTC'nin kısa bir süre önce tanıttığı ve satışa sunduğu eni amiral gemisi HTC U11 güçlü özellikleri ve etkileyici tasarımıyla tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarırken bir diğer yandan da etkileyici bir batarya performansı sunuyor.

Son model akıllı telefonlarla birlikte yapılan testlere göre HTC U11'in bataryası 9 saat 3 dakikalık bir kullanım ömrü sunuyor. Elbette ki bu kullanım ömrü kullanıcıların akıllı telefonlarını normal kullanımlarında geçerli. HTC'nin yeni amiral gemisi U11'i sadece Apple'ın son iPhone modeli olan iPhone 7 Plus geçiyor. Apple'ın son amiral gemisi iPhone 7 Plus normal kullanımda 9 saat 5 dakikalık bir kullanım ömrü sunuyor.

HTC U11 sunduğu yüksek batarya performansına göre rakiplerine göre daha kısa bir sürede tam dolum gerçekleştirmesiyle de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Sadece iki dakika ile kaybettiği kullanım süresi karşısında HTC U11 'in bataryası yaklaşık olarak 98 dakikada tam dolum gerçekleştirirken Apple'ın iPhone 7 Plus modeli tam 197 dakikada tam dolum gerçekleştiriyor.

HTC'nin yeni amiral gemisi HTC U11'in bu kadar çok sevilmesinin en büyük nedenlerinden birisinin de sunduğu bu yüksek batarya performansı olduğunu söylesek yanlış olmaz. 

htc htc u11 apple iphone 7 iphone 7 plus
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.