HTC U 11 Serisinin En Net Görüntüleri Ortaya Çıktı

HTC U 11 akıllı telefonlarının tanıtılması için çok kısa bir süre kaldı. Telefonların çok kısa gir süre içerisinde tanıtılması beklenirken yeni serinin görsellei ve videoları da yayınlanmaya devam ediyor. İşte telefonların en net görüntüleri.

HTC U 11 Serisinin En Net Görüntüleri Ortaya Çıktı

Bir dönem en iyi akıllı telefon markaları sıralamasında üst sıralarda yer alan HTC, kısa süre önce yaşadığı mini çöküş sonrasında akıllı telefon listelerinde de geriye düşmeye başlamıştı. Son açıklanan rakamlarda da zarar ettiği açıklanan markanın yeni seri akıllı telefonlarıyla beraber ise HTC’nin yeniden yükselişe geçmesi bekleniyor. Markanın yeni seri akıllı telefonları olarak öne çıkacak olan modelin adının ise HTC U 11 olacağı açıklanmıştı. Yeni amiral gemisi akıllı telefonların tanıtımı için 16 Mayıs tarihi gösterilirken tanıtım tarihi için sadece saatler kalması akıllı telefonların tüm özelliklerinin de bir bir ortaya çıkmasına neden olmaya başladı.

HTC U 11 İçin İnceleme Videosu

Son olarak ise yeni seri akıllı telefonların inceleme videosu yayınlandı. Tanıtımdan hemen önce tanıtılan yeni videoyla beraber telefonların tüm detayları da ortaya çıkmış oldu. Hem tasarım konusunda hem de telefonların ekranları konusunda en net görüntüleri ortaya koyan yeni video sonrasında bir nevi HTC U 11 serisi de netlik kazanmış oldu.

İlk görüntülerinde de beğeni toplayan akıllı telefonların 16 Mayıs tanıtımından sonra ise tüm özelliklerinin ortaya çıkacağı ve fiyatının da açıklanacağını belirtelim. Şu an için telefonların Snapdragon 835 işlemcilere 6 GB RAM bellek miktarlarına ve 5.5 inç ekran boyutları gibi ana özelliklerinin ortaya çıktığını belirtelim. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.