HTC U 11 Akıllı Telefonun Fiyatı Netleşiyor?

HTC U 11 akıllı telefonlarının satış fiyatı için yeni bilgiler gelmeye başladı. Akıllı telefonların beklenen satış fiyat aralığı ne kadar? Telefonların satış fiyatı nasıl değişecek?

HTC U 11 Akıllı Telefonun Fiyatı Netleşiyor?

HTC çok kısa bir süre içerisinde akıllı telefon pazarına geri dönemeye hazırlanıyor. Yapılan açıklamalara göre marka akıllı telefon pazarına geri dönüşünü ise yeni amiral gemisi serisiyle yapacak. HTC U 11 akıllı telefonları olarak gelecek olan yeni seri akıllı telefonların özellikleri ise yavaş yavaş belli olmaya başladı. Son olarak ise telefonların çıkış tarihi hakkında bilgiler verildi.

Tanıtımı tarihi olarak resmi açıklamalarla beraber 16 Mayıs tarihinde yani 2 gün sonra gösterilen yeni amiral gemisinin satışı çıkış tarihinin ise bir ay sonra olması bekleniyor. Hem belli başlı özellikleri hem de akıllı telefonların tanıtım tarihi netlik kazanınca bu kez merak edilen nokta ise telefonların fiyat aralığı olmuştu. Şimdi son olarak HTC 11 akıllı telefonlarının fiyatları hakkında iddialar ortaya çıktı.

HTC 11 Ne Kadar Olacak?

Amiral gemisi serisi olan akıllı telefonların fiyatının zaten yüksek olması bekleniyor. Gelen ilk iddialarda bu durumu kanıtlar nitelikte oldu. Öyle ki telefonların 659 dolar gibi bir giriş fiyatının olacağı bekleniyor. Bu rakamın ise telefonun özelliklerine ve depolama birimine göre farklılıklar göstereceği belirtiliyor. Diğer amiral gemisi akıllı telefonlarla değerlendirdiğimiz de başarılı fiyat konusunda da tercih edilecek modellerden biri olması beklenen HTC 11 akıllı telefonlarının detayları ise 16 Mayıs tarihinde yapılacak tanıtımla ortaya çıkacak.  

htc u 11 htc 11 fiyat htc
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.