HTC Şirketinin U11 Plus Modelini Tanıttılar

Bu sene amiral gemisi modeli yarışına HTC şirketi de U11 modeliyle girdi ve Galaxy S8 modeli gibi farklı modellerin karşısına çok güçlü bir donanım ile çıkmayı başaran şirket, maalesefki kullanıcılardan beklemekte olduğu ilgiyi göremeyip rakiplerinin arkasında kaldı.

HTC Şirketinin U11 Plus Modelini Tanıttılar

Bu sene amiral gemisi  modeli yarışına HTC şirketi de U11 modeliyle girdi ve Galaxy S8 modeli gibi farklı modellerin karşısına çok güçlü bir donanım ile çıkmayı başaran şirket, maalesefki kullanıcılardan beklemekte olduğu ilgiyi göremeyip rakiplerinin arkasında kaldı.

Son seneler içerisinde satışa çıkarttığı amiral gemisi modellerinden beklemekte olduğu başarıyı elde edememiş bulunan akıllı telefon üreticisi, bu defa kullanıcıların karşılarına HTC U11 Plus ismli modeli ile çıkmaya hazırlanmakta.

2 Kasım tarihi içerisinde Taipei‘de gerçekleşecek bir basın lansmanı ile gün yüzüne çıkacağı açıklanan U11 Plus isimli modelini, HTC U11 modelinin teknik özellikleri daha fazla güçlendirilmiş bir versiyonu şeklinde nitelendirmek hiç bir şekilde yanlış olmaz.

5.99 inç büyüklüğüne sahip, 1440×2880 piksellik bir çözünürlük sunmakta olan ve 18:9'luk bir görüntü formatına sahip olarak gelen bir ekrana ev sahipliği yapmakta bulunan akıllı telefon, gücünü ise Qualcomm şirketinin Snapdragon 835 isimli işlemcisinden alıyor olacak.

6 GB'lık bir RAM’in yanında 64 ve de 128 GB‘lık bir depolama alanı seçenekleriyle kullanıcıların karşısına çıkacak olduğu açıklanan bu akıllı telefon, 12 megapiksellik bir çözünürlükte f/1.7 diyaframın aralığına sahip bir arka ve 8 megapiksellik çözünürlüğündeki bir ön kameraya ev sahipliğini yapıyor olacak.

Geçmiş olduğumuz günlerde 1.1 milyar dolar tutarındaki anlaşma sonrasında Pixel serisini üretmekte olan ekibi Google şirketine satmış olan HTC şirketinin, gelecek süreçte akıllı telefon operasyonları kapsamında nasıl bir yol izleyecek olduğu ise çok büyük bir merak konusu olarak gündemde kalmaya devam etmekte.

htc htc u11 htc u11 plus
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.