HTC Bolt Modeli HTC 10 Evo Olarak İnternetten Satılacak

HTC 10 Bolt modeli kısmi bir isim değişikliğiyle internet üzerinden satışa sunulabilir. HTC 10 Evo olarak gelecek olan ürün global satışlarına başlayacak.

HTC Bolt Modeli HTC 10 Evo Olarak İnternetten Satılacak

Birkaç hafta önce Sptint operatörüne özel olarak tanıtımı yapılan HTC 10 Bolt, HTC 10 Evo adıyla tüm dünyada da satışa sunulabilir ancak bir farkla. HTC 10 Evo yalnızca internet üzerinden satın alınabilecek.

HTC 10 Bolt'un birebir kopyası olarak görülen HTC 10 Evo global satışlarına başlayacak. Sızdırılan haberlere göre HTC 10 Evo kullanıcılara online olarak internet üzerinden satışı yapılabilecek. Bunun yanında Sptint dışında mobil şebekelerle sorun yaşayan HTC 10 Bolt modeli nasıl bir değişiklikle bu sorunu çözdüğü ve ülkemizde de satışa sunulup sunulmayacağı merak konusu oldu.

İşte HTC 10 Evo Genel Özellikleri

Snapdragon 810 işlemcisinden gücünü alan cihazda 3GB RAM ile birlikte 32GB depolama alanı da mevcut. 5.5inç Quad HD ekran özelliklerine sahip olan HTC 10 Evo, 3200mAh gücünde batarya ile birlikte 16MP arka kamera çözünürlüğüne sahip. IP57 sertifikası ile su ve toza karşı dayanıklı olarak kullanıcıya sunulan cihaz kulaklık girişi yerine USB Type-C portuna da sahip.

Android 7.0 Nougat işletim sistemi ile kutusundan çıkan ürün, İngiltere için 450-500 sterlin fiyatıyla kullanıcısına sunulacak. Henüz ülkemiz için satışın olup olmayacağı belli olmayan HTC 10 Evo modeli hakkında kesin detaylar önümüzdeki haftalarda görülecektir.

htc 10 bolt htc 10 evo htc akıllı telefon htc 10 evo fiyatı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.