HTC Akıllı Saat Üretmediğini Açıklayarak Noktayı Koydu

Ünlü akıllı telefon üreticisi HTC, akıllı saat ürettiği yönünde yapılan haberleri yalanladı ve böyle bir durumun uzun süre söz konusu olmayacağını da kaydetti.

HTC Akıllı Saat Üretmediğini Açıklayarak Noktayı Koydu

Akıllı saat sektörü ilk başlarda son derece ilgi duyulan bir sektör olsada zamanla ünlü teknoloji devleri bu sektörden uzaklaşmaya başladı. Ancak HTC'nin akıllı saat dünyasına yeni ürünler sunacağına ve şuan da bazı akıllı saat ürünleri hususunda çalışmalar yürüttüğüne yönelik çok sayıda iddia vardı. İşte HTC, bu iddialara karşı bir açıklamada bulundu.

HTC İDDİALARI YALANLADI

HTC, akıllı saat alanında çalışmaların söz konusu olduğuna yönelik yapılan haberleri yalanladı ve böyle bir durumun söz konusu olmadığını ifade etti. Aynı zamanda HTC temsilcisi açıklamasında HTC'nin şuan da akıllı saat sektörü ile ilgili bir gelecek planının bulunmadığının altını çizdi. Açıklamada pek çok teknoloji şirketinin akıllı saat alanına uzak baktığının da üstü çizilirken uzun bir dönem daha HTC'nin bu alanda olmayacağı kesinleşmiş oldu.

AKILLI SAAT SEKTÖRÜNDEN NEDEN VAZGEÇİLDİ?

Pek çok akıllı telefon devi önce akıllı saat alanına yönelip sonra neden birden ani bir manevra ile yön değiştirdiler? Bu konuda yapılabilecek en doğru yorum şuan da insanların akıllı saatten çok akıllı telefonlara önem veriyor olması. Özellikle akıllı saatlerin haddinden fazla pahalı olması insanları iten bir neden olarak göze batıyor.

htc akıllı saat üretecek mi htc neden akıllı saat üretmiyor htc akıllı saat fiyatları akıllı saatler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.