HTC 10'un Android 7.0 Nougat Güncellemesini Alacağı Tarih Netleşti

HTC ile ilgili daha önce birçok tutarlı sızıntı yaparak ün yapmış Twitter kullanıcısı @LlabTooFer, HTC 10'a güncellemenin ne zaman sunulacağını söyledi.

HTC 10'un Android 7.0 Nougat Güncellemesini Alacağı Tarih Netleşti

Twitter'da sızıntı bilgileriyle ünlü bir hesabın yaptığı açıklamaya göre, yeni güncelleme 2 hafta içinde Avrupa'daki HTC 10 kullanıcıları için yayınlanacak.
Google'ın mobil işletim sistemi Android'in yeni versiyonu 7.0 Nougat, geride bıraktığımız aylarda bazı Nexus telefon modellerine ve Android One projesi dahilinde üretilen akıllı telefonlara gelmeye başlamıştı. Bildiğimiz üzere Google Pixel ve LG V20'de Android 7.0 ile piyasaya çıkan ilk akıllı telefonlar arasında yer alıyor.

Fakat Samsung, LG, HTC ve Sony gibi ana akım markaların kullanıcıları hala güncelleme bekliyor. Bu markaların güncelleme tarihine ilişkin henüz net bir bilgi yok fakat HTC kullanıcılarının yüzü çok yakında gülecek gibi duruyor.

Tayvanlı teknoloji üreticisi hakkında tutarlı sızıntı bilgileriyle bilinen @LlabTooFer isimli Twitter hesabı, Avrupa'daki kullanılan HTC 10'ların kasım ayı sonunda güncelleme alacağı bilgisini sızdırdı.
Eğe söylentiler doğru çıkar ve güncelleme bu ay sonu itibarıyla HTC 10'a sunulursa, HTC'nin bu yıl da hızlı bir güncelleme politikası izlediği kesinleşmiş olacak.

@LlabTooFer Twitter HTC 10 7.0 Nougat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.