HP Şirketi Dünya Üzerindeki En İnce Bilgisayarı Tanıttı

Geçmiş olduğumuz sene piyasaya sürülmüş olan HP Spectre 13'ün devamı şeklinde sayılan bu yeni model, dünya üzerindeki en ince dizüstü bilgisayarını olma özelliğine sahip durumdaydı.

HP Şirketi Dünya Üzerindeki En İnce Bilgisayarı Tanıttı

 

Geçmiş olduğumuz sene piyasaya sürülmüş olan HP Spectre 13'ün devamı şeklinde sayılan  bu yeni model, dünya üzerindeki en ince dizüstü bilgisayarını olma özelliğine sahip durumdaydı. Bu inanması zor ince yapıya karşın performans kısmında da  çok büyük işler hedeflemiş olan Spectre 13, bir defa daha, bu defa yenilenmiş bir biçimde karşımıza çıkmış oldu.

HP, şirketi yeni nesil olan HP Spectre 13 modeli  ve de  HP Spectre x360 13  modelindeki dizüstü bilgisayarları ile premium  birtüketici ürün serisi içerisine yenilikler getirmekte. Yeni nesil  olarak güncellenen işlemcileri, çok daha uzun bir pil ömrü ve daha mükemmel açısal tasarımlar ile parlak  durumdaki ekranı barındırmakta olan bu yeni ürünler, HP şirketinin premium PC pazarı içinde büyümesini sağlayabilecek bir dizi hareketin en yenilerini oluşturmakta.

Dünya üzerindeki en ince dokunmatik dizüstü bilgisayarlarından olan 2. jenerasyon Spectre 13 modeli, 8. Nesilden Intel Core işlemciler ve de 4 çekirdekle güçlendirilmiş durumdaki bir cihaz sayesinde kullanıcıların tamamen kısıtlamasız bir şekilde çalışmasını ve  de eğlencenin tadını 4K bir ekran ve çok daha yüksek ses sayesinde almasını sağlamakta.

HP şirketine ait olan Spectre 13  isimli Dizüstü bilgisayarı KDV'de dahil olmak üzere 7.999 Türk lirası, HP Spectre x360 modelini ise KDV'de dahil olmak üzere 5999 Türk Lirası tutarından başlayan fiyatlar ile Kasım ayı içerisinde satışa çıkartılmış olacak.

 

 

hp hp spectre 13 hp spectre x360 13
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.