Horizon Zero Dawn Hakkında İlk İncelemeler Oyun Sağlam Geliyor !

Horizon Zero Dawn hakkında ilk incelemeleri sizlerle paylaşıyoruz .Oyun son derece sağlam geliyor ! Horizon Zero Dawn hakkında detaylar haberimizde.

Horizon Zero Dawn Hakkında İlk İncelemeler Oyun Sağlam Geliyor !

Playstation 4 platformuna bilindiği üzere sık sık özel oyunlar gelmekte. Horizon Zero Dawn oyunu da bunlardan biriydi ve hatta belki de en fazla merak edilen oyunlardandı. İşte söz konusu oyun hakkında ilk inceleme puanları ortaya çıkmaya başladı. Peki Horizon Zero Dawn beklentileri karşılayabilecek düzeyde mi?

Horizon Zero Dawn, IGN tarafından 10 üzerinden 9.3, Gamespot tarafından da 10 üzerinden 9 puana layık görüldü. Bu demek oluyor ki gerçekten de sağlam bir oyun bizleri bekliyor. Henüz daha ön satış olarak sunulan Horizon Zero Dawn oyunu, tam olarak piyasaya sürüldüğünde biz de gerekli incelemede bulunmaya çalışacağız. Ancak pek çok ünlü kuruluş tarafından yapılan ilk incelemelere göre, puanlara bakılacak olursa iddialı bir oyunun bizleri beklediğini söyleyebiliriz. Zaten grafiksel anlamda da son derece güçlü bir oyun olarak karşımıza çıkacak olan Horizon Zero Dawn, oynanış olarak da oyuncuyu kendisine çekmeyi başarırsa 2017 yılına damgasını vuracaktır.

NE ZAMAN PİYASADA OLACAK?

Oyunun Avrupa için 1 Mart tarihinde resmen tam sürüm olarak oynanabilir olacağını söyleyebiliriz. Öte yandan Amerika kıtasında yaşayanlar için oyun bir iki gün daha erken gelecek  ; Amerika için oyun 28 Şubat'ta çıkacak.

 

horizon zero dawn inceleme horizon zero dawn horizon zero dawn nasıldır
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.