Honor 8 Pro İle Honor 6X'e Ne Zaman Android Oreo Gelecek?

Honor 8 Pro modeli ve de Honor 6X modelindeki akıllı telefonlar için bekleniyor olan Android 8.0 Oreo isimli güncellemesinin kullanıcılara tam olarak ne zaman sunulacak olduğu da ortaya çıkmış bir halde.

Honor 8 Pro İle Honor 6X'e Ne Zaman Android Oreo Gelecek?

Honor 8 Pro modeli ve de  Honor 6X modelindeki akıllı telefonlar için bekleniyor olan Android 8.0 Oreo isimli güncellemesinin kullanıcılara  tam olarak ne zaman sunulacak olduğu da ortaya çıkmış bir halde.

Honor 8 Pro modeli şu an içerisinde firmanın en güncel durumdaki üst seviyeden akıllı telefonu şeklinde öne çıkar iken, Android 6.0 isimli Marshmallow ile gelmiş olan orta seviye de modellerin ise en güncel Android sürümüne yükseltilebilecek olması dikkat çekmekte.

Honor 6X modeli ve Honor 8 Pro modelinin Android 8.0 Oreo sürümüne geçmesi bu senenin sonlarına doğru yapılacak gibi gözükmekte. Honor 6X  modeli için ise bu tarihin 2018 senesinin başına bile kalmış olması muhtemel.


Ekleyecek olursak, Honor 8 modeli ve de Honor 9 modelinin de güncellemeyi alacak olduğunu düşünülürken şimdilik  herhangi bir zaman aralığı  ise öğrenilebilmiş  bir durumda değil. Tabii ki de Android güncellemesi tekrar bölgesel bir şekilde sunulacak ve  de bazı kullanıcılar aslında Android 8.0 Oreo işletim sistemine erken bir şekilde kavuşmuş olacak diyebiliriz. Honor 8 Pro ile Honor 6X'e  modeli ile ilgili herhangi bir bilgi ortaya çıkarsa tekrardan sizinle paylaşacağız.

honor 8 honor 6x pro android 8.0 oreo
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.