HMD Global'in Amiral Gemisi Nokia 9 Modeli 8GB RAM İle Geliyor

Yıllar önce cep telefonu piyasasını alt üst eden Nokia akıllı telefon pazarına da hızlı bir giriş yaptı. Yenilenen Nokia 3310 modeli ile büyük bir ilgi çeken firmanın Nokia 9 modeli ile ise amiral gemi özelliklerini kullanıcılarına sunacağı belirtildi.

HMD Global'in Amiral Gemisi Nokia 9 Modeli 8GB RAM İle Geliyor

HMD Global'in sahibi olduğu Nokia, yeni akıllı telefon modelleri üzerinde çalışmaya devam ediyor. Gerek FCC sertifika bilgilerinde gerekse de sızdırılan bazı belgelerde ortaya çıkan Nokia 9 donanım özelliklerinde firmanın bazı değişikliklere gittiği öğrenildi.

FCC sertifika belgelerinde TA-1004 kod adıyla karşımıza çıkan Nokia 9 modelinin yapılan değişikliklerle birlikte TA-1012 kod numarasıyla üretileceği resmi olarak belli oldu. Böylece daha önce 4GB olarak bilinen Nokia 9 modelinin RAM değerinin 8GB olarak geleceği yeni belgelerde ortaya çıktı.

Daha önce GeekBench testlerinde görünen Snapdragon 835 ile güçlendirilmiş 4GB RAM'i bulunan varyasyonun TA-1004 modelinin iptal edilmesiyle üretilmeyeceği de kesinleşmiş oldu.

Şuan için Nokia 9 modeli ile ilgili kesinleşmiş bilgiler ise 5.3inç ekran boyutu 1440x2560px çözünürlük, 13MP çözünürlüğünde çift arka kamera ve Snapdragon 835 işlemci seti olarak belirtilebilir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.