Hız Rekortmeni Yeni Go-Kart C5 Blast

Dünya genelinde en hızlı Go-Kart araçları olan C5 Blast araçları tanıtıldı. Yarışlarda hız değeriyle öne çıkması beklenen modellerin özellikleri neler? Maksimum hız miktarı ne kadar?

Hız Rekortmeni Yeni Go-Kart C5 Blast

Dünyada en çok ilgi duyulan hobilerden biri olarak bilinen Go-Kart için sürekli olarak gelişen teknolojiyle beraber yeni araçların geliştirildiğini görüyoruz. Hatta bu alanda otomobil devlerinin bile yeni seri araçlar üretmeye başladığını gördük. Artık bir spor dalı olarak yarışları da yapılan Go-Kart için geliştirilen araçlar arasında sonuncusu ise şimdiye kadar görülmüş en hızlı Go-Kart aracı olmayı başardı. Bu alanda adını sıkça duyuran firmalardan biri olan Daymak tarafından geliştirilen yeni seri C5 Blast araçları şimdiye kadar geliştirilmiş en hızlı Go-Kart serisi olmayı da başarmış durumda.

C5 Blast Yarış Otomobillerini Geride Bırakacak Performans Sunacak

Özellikle yeni serinin Ultimate modelinde C5 Blast’ın rekor seviyeye ulaştığı da ortaya çıkmış bir başka detay. Araçların tamamen elektrikli olan motorlarında 48v/10KW’lık sistem sunan araçların 0’dan 100 değerine 1,5 saniyede çıkış yapacağı ortaya çıkmış durumda.

Bu modelde üst düzey bir hız aralığı sunulurken C5 Blast serisinin uzun süreli kullanım için ise 2.400 Watt bataryaya sahip olduğunu da belirtelim. Tüm bu özellikleriyle beraber şu an için piyasadaki en hızlı model olan serinin rakipleri ise henüz belli değil. Fakat şimdiden anlaşılıyor ki araçların kolay kolay rakipleri gelmeyecek. Yeni serinin rekabeti arttıracağı kesin.  

c5 blast c5 blast özellikleri c5 blast maksimum hız gokart
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.