Hepsiburada Bugün KDV Almıyor !

Alışveriş yapacaklar dikkat Hepsiburada bugün KDV almıyor ve gerçekten de oldukça uygun fiyatlar sunuyor ! Hepsiburada tarafından bugüne özel bir indirim gerçekleştirildi !

Hepsiburada Bugün KDV Almıyor !

Bilindiği üzere Hepsiburada adresi şuan da internet ortamında en fazla kullanılan e-alışveriş adreslerinden birisi olarak dikkat çekmekte. Bugün pek çok okuyucumuzun dikkatini çekebileceğini düşündüğümüz yeni bir haberi sizlerle paylaşıyoruz. Ünlü e-ticaret adresi Hepsiburada, kısa süreliğine bilgisayar kategorisinde çok ciddi indirimler uyguluyor.

Hepsiburada tarafından gerçekleştirilen kampanya yalnız bugün geçerli ve bu yüzden alışveriş yapacakların acele etmesi gerekiyor. Kampanya, herhangi bir yüzdelik indirim kapsamında değil yani diğer kampanyalardan farklı. Hepsiburada, bugün bilgisayar kategorisinde satıcının Hepsiburada olduğu ürünlerde kullanıcıdan KDV tutarını kesmiyor. Türkiye'de bilgisayar parçalarında vergilendirmeler çok fazla olduğu için de bu da ciddi bir indirim olarak karşımıza çıkıyor.

Hepsiburada tarafından başlatılan kampanyanın doğruluk payını da inceledik çünkü genelde kampanya olduğunu söyleyip esasen indirim yapmamış olan pek çok firma bulunuyor. Ancak Hepsiburada tarafından gerçekleştirilen bu kampanya gerçekten de indirimin uygulandığı, doğru bir kampanya. Diğer internet adresleri, alışveriş merkezlerini hesaba katarak yaptığımız araştırmada Hepsiburada'nın gerçekten de güzel bir indirim sunduğunu gördük. Yalnız saat 24:00'a kadar olan bu indirimi yakalamak için acele etmeniz gerekiyor.

hepsiburada kdv indirimi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.