Harika iOS 11 Konsept Çalışması

iOS 11 işletim sistemiyle ilgili olarak müthiş konsept videosu geldi. iOS 11 konsept videosunda yer alan tüm detaylar haberimizde.

Harika iOS 11 Konsept Çalışması

iOS 11 WWDC 2017 etkinliğinde kesin olarak tanıtılıyor. Hatta Apple’ın merakla beklenen etkinliğinde ilk olarak iOS 11 tanıtımını yapması bekleniyor. Tanıtımın sonrasında aynı gece beta sürümü yayınlanması beklenen mobil işletim sistemi için artık sadece günlerin kalmış olması yeni seri mobil işletim sisteminin konsept çalışmalarının da öne çıkmasına neden oldu.

Bu noktada beklenen tüm iOS 11 özellikleri hakkında da yeni bir konsept videosu daha hazırlandı. Hazırlanan konsept videosuyla beraber iOS 11 için tüm beklentilerde ortaya çıkmış oldu. Peki konsept videosunda nasıl detaylar var?

iOS 11 Geliyor

Paylaşılan yeni konsept videosunda Apple’ın iOS 11 serisinde iPad tabletlere özel birçok geliştirme yapacağının sütünde duruluyor. iPad tabletlerin artık aynı ekranda çift uygulama sistemi ve gelişmiş menü desteği gibi destekler alacağı görülen konsept videosunda, tek yenilik de bununla sınırlı değil. Bunun dışında iOS 11 işletim sisteminde Siri ve arayüz tasarımlarının da değiştiği görülüyor.

Tasarımsal açıdan da tam anlamıyla bir yenileme yapacağı görülen Apple’ın, işletim sisteminde daha ne gibi değişimlere yer vereceği 5 Haziran WWDC 2017 etkinliğinde net şekilde görülmüş olacak. Fakat konsept videosuna baktığımızda bile markanın çok iddialı bir mobil işletim sistemi sunacağına kesin gözü ile bakılıyor.

ios 11 apple wwdc 2017
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.