Haftanın Çok Satan Oyunları

Bu hafta oyun dünyasında ne gibi gelişmeler meydana geldi? Bu haftanın en fazla satan oyunları hangileri oldu? Bu hafta en fazla satan oyunları açıklıyoruz...

Haftanın Çok Satan Oyunları

Oyun dünyası bu hafta son derece hareketli bir biçimde geçti. Bunun bir numaralı sebebi For Honor ve Sniper Elite 4 gibi merak edilen, popüler oyunların bu hafta piyasaya sürülmüş olmaları... Söz konusu hareketlilik satış rakamlarına da net bir biçimde yansıdı. Oyun dünyasında haftanın en fazla satan oyunları belli olmuş oldu.

BİRİNCİ FOR HONOR !

Bu hafta oyun dünyasının en fazla satan oyunu For Honor oldu. For Honor, Ubisoft tarafından geliştirildi ve son derece kaliteli yapısı ile dikkat çekti. Farklı kategorilerdeki oyunculara daha iyi hitap etmek isteyen Ubisoft, For Honor hamlesi geliştirdi ve satış rakamlarından da anlaşılabileceği üzere şuana kadar bu hamlesinde başarılı olmuş gözüküyor.

İKİNCİ SNİPER ELİTE 4

Sniper Elite serisi piyasada çok uzun bir zamandır kendisine yer bulan bir seri ve söz konusu serinin belil başlı kemik bir kitlesi var. Ancak oyun tanıtıldığında yalnızca sniper oyunu sevenler değil pek çok oyun tutkunu oyuna büyük ilgi gösterdi. Gerek grafikleri, gerek de aksiyon açlığını dindireceği düşüncesi Sniper Elite 4'e ilgiyi arttırdı ve bu sayede oyunun yapımcısı bundan güzel bir gelir elde etmekte. Sniper Elite 4 oyunu haftanın en fazla satan ikinci oyunu oldu.

ÜÇÜNCÜ GTA 5 !

GTA 5'in bu listede olmasına hatta üçüncü sırada olmasına belki şaşırmışsınızdır çünkü GTA 5 oyunu uzun yıllar önce piyasaya sürülmüş olan bir oyun ve artık epey eskidi. Ancak onca yeni oyun varken GTA 5'in hala çok fazla satıyor oluşu çok dikkat çekici bir unsur. İnsanlar hala GTA 5'i çok satın alıyorlar ve bu durum yeni bir GTA oyununu uzun yıllar göremememize sebebiyet verebilir.

DÖRDÜNCÜ SIRA FIFA 17'NİN

FIFA serisinin son simulasyonu FIFA 17, en kaliteli futbol simulasyonlarından birisi olarak dikkat çekmekte. Yapım, bir süre önce piyasaya sürülmüş olmasına rağmen hala büyük ilgi görmekte.

BEŞİNCİ SIRADA BATTLEFİELD 1 VAR

Battlefield 1, 2016 yılı içerisinde piyasaya sürülen ve belki de 2016 yılının en dikkat çeken oyunlarından biriydi. Battlefield 1, özellikle Birinci Dünya Savaşı temasını konu edinmiş olmasıyla oyuncuların gönlünde taht kurdu çünkü oyuncular uzun bir zamandır Birinci Dünya Savaşı konulu bir savaş oyunu oynamak istiyorlardı. Bu bağlamda Battlefield 1 oyunculara beklediklerini verdi ve bunun karşılığını da gelir olarak çok iyi aldı.

 

bu hafta en fazla satan oyunlar haftanın en çok satan oyunları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.