Grid Autosport Mobil Versiyon Geliyor

Grid Autosport oyununun mobil versiyonu için hazırlıklar başladı. Grid Autosport mobil oyunu ne zaman geliyor? Grid Autosport mobil nasıl olacak.

Grid Autosport Mobil Versiyon Geliyor

Yarış oyunu serileri içerisinde en sevilen oyunlardan biri olan Grid Autosport oyunu yayınlandığı andan beri oyuncu kazanmaya devam etti. Giderek oyuncu kazanmaya devam eden yapım son olarak ise yeni oyun içerikleriyle gündeme gelmişti. Beğeni toplayan seri tam unutulma dönemine girdi derken bu kez söz konusu yapım yeni bir haberle daha gündem oldu. Gelen haberlerle beraber Grid Autosport oyununun bu kez Feral Interactive tarafından mobil sürümünün geleceği açıklandı. Geliştirici firma tarafından yapılan açıklamada aynı ekibin Grid Autosport mobil sürümü geliştirmeye devam edeceği açıklandı.

Grid Autosport Mobil Ne Zaman Geliyor?

Tüm bunlarla beraber oyunun yeni mobil sürümü için geliştirmelerin başladığını ve yeni özelliklerle beraber Grid Autosport oyununun mobilde de oldukça eğlenceli olacağını belirtelim. Aslında çok daha kısa süre önce çıkması beklenen oyunun iOS ve Android işletim sistemlerine de geleceği belirtildi.

Android sürüm için çok daha erken yayınlanacağı açıklanan Grid Autosport oyununun, iOS sürümü için ise bir süre daha beklemek gerekiyor. Bu sürenin ise en az 3 ay olacağı da yine konuşulan detaylar arasında. Haliyle şimdilik Grid Autosport oyununun ne zaman geleceği konusunda net açıklamaların olmadığını belirtelim. Ücretli ve ücretsiz versiyon içinde açıklama yok.   

grid autosport grid autosport mobil mobil oyun
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.