Gran Turismo Sport Sonbahar'da Çıkıyor!

Uzun süredir hakkında yeni bir bilgi bulunmayan ve yeni oyunun çıkıp çıkmayacağı bilinmeyen Gran Turismo'nun yeni oyunu ve yeni oyununun çıkış tarihi belli oldu!

Gran Turismo Sport Sonbahar'da Çıkıyor!

Gran Turismo'nun uzun bir süre önce yeni bir oyunun çıkacağı açıklanmış ancak yeni oyunun adı ve ne zaman çıkacağı uzun bir süre boyunca belirsizliğini korumuştu. Sonunda merakla beklenen Gran Turismo'nun yeni oyunu Gran Turismo Sport'un çıkış tarihi de belli oldu.

Geçtiğimiz yıl tanıtılan ve geçtiğimiz yılın sonuna doğru tanıtılacağı söylenen Gran Turismo Sport'un sonunda çıkış tarihi belli oldu. Devam eden E3 2017 fuarında açıklama yapan Sony Gran Turismo'nun yeni oyunu Gran Turismo Sport'un çıkış tarihi belli oldu.

gran-turismo-sport

Sony'nin oyun konsolu PlayStation için sunduğu ve en çok sevilen yarış oyunlarından birisi olan Gran Torismo'nun yeni oyun Gran Torismo Sport Sony'nin en güçlü oyun konsolu PlayStation 4 Pro ile birlikte 4K çözünürlükte ve 60 FPS'lik akıcı bir yarış deneyimiyle gelecek.

Sony Gran Torismo Sport'un sonbaharda çıkacağını açıkladı. Bakalım Gran Torismo Sport çıktığında oyun severlerin ilgisini çekmeyi başarabilecek mi?  

sony gran torismo gran torismo sport playstation playstation 4 pro playstation 4 e3 e3 2017
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.