Gorilla Glass 5 Muhteşem Geliyor!

Akıllı cihazların ekranı Gorilla Glass, ''5'' serisini tamamladı. Eskisine göre yüzde 80 daha dayanıklı ve 1,5 metre yüksekten düşmeye karşı daha duyarlı...

Gorilla Glass 5 Muhteşem Geliyor!
Akıllı telefonları olmazsa olmazlarından olan dayanıklı cam için yeni bir teknoloji geliştirildi. Sağlamlığıyla ve dayanıklılığıyla ünlünün Gorilla Glass bu kez 5. serisini çıkartıyor.
Özellikleri arasında en fazla düşme ve darbe gibi tepkilere dayanmasıyla tercih edilen Gorilla Glass, bu yeni özelliğiyle yakın Zaman da bir çok cihaz tarafından da tercih edilen bir cihaz halini alacak.
Amerikan şirketinin 5 serisini ürettiği ve telefonlar için geliştirdiği Gorilla Glass 5 ile 1,5 metreden düşmelerde cam düşüş şekliyle bağlantılı olarak hasar görmeyecek. Daha önce 1 metre düşmelere göre tasarlanan camlar artık 1,5 metrelik düşüşlerde zarar görmeyecek.
Sony, HTC, iPhone, Samsung ve LG gibi şirketlerin cihazlarında kullandığı bu cam yeni teknolojisiyle 1,8 kat daha güçlendirilmiş oldu.
Bugüne kadar 4 milyardan fazla cihazda kullanılan Gorilla Glass'ın 5'nci serisinin Samsung Note 7 ve LG V20'nin dışında Sony'nin amiral gemisi XPeria Z6'da ve iPhone Pro'da kullanılacağı öğrenildi.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.