GoPro'ya Ait Olan Hero 6'nın Özellikleri Sızdırıldı

Aksiyon kamerası denildiği zaman ilk akla gelmeye başlayan markalardan biri olan ve bu sektöre yön vermeyi başaran GoPro şirketinin uzun bir zamandır üstünde çalışmakta olduğu yeni Hero 6 isimli modelinin hakkında elde edilmiş olan bilgileri daha öncesinde sizlerle paylaşmış idik.

GoPro'ya Ait Olan Hero 6'nın Özellikleri Sızdırıldı

Aksiyon kamerası denildiği zaman ilk akla gelmeye başlayan markalardan biri olan ve bu sektöre yön vermeyi başaran GoPro şirketinin uzun bir zamandır üstünde çalışmakta olduğu yeni Hero 6  isimli modelinin hakkında elde edilmiş olan bilgileri daha öncesinde sizlerle paylaşmış idik.

Geçtiğimiz günlerde  de teknik özellikleri sızdırılmış olan ve 28 Eylül tarihinde resmi bir tanıtımının gerçekleştirilmesi bekleniyor olan GoPro Hero 6 Black  isimli modeli bu defa Kanada'da yer alan bir Best Buy mağazası içerisinde gizli bir şekilde görüntülendi. 

Geçmiş olduğumuz sene tanıtımı yapılan Hero 5 Black modelindeki  aynı tasarımın kullanılmış olduğu bu yeni aksiyon kamerasıyla gelen en büyük yenilik ise, kullanıcıların çok uzun bir zamandır beklemekte olduğu 4K çözünürlüğüne sahip 60 fpslik bir video kayıt yapabilme desteği olarak ön plana çıkıyor.

Bunun yanında 12 megapiksel çözünürlüğe sahip bir fotoğraf çekimi desteği ve  de 10 metreye kadar suya dayanıklı olma özelliği, Hero 6 Black  isimli modelinin kutusu üstünde vurgulanan özelliklerin arasında yerini almış.

Full HD bir çözünürlükte 240 fpslik bir video kaydı yapabilen ve bunun sayesinde kullanıcıların yüksek çözünürlüğe sahip ağır çekim videoları oluşturmasına olanak tanıyan Hero 6 Black modelinin, öteki konularda da Hero 5 ile benzeyen özelliklere sahip bir durumda olması ve 499 dolarlık bir fiyat etiketi ile Amerika Birleşik Devletleri'nde satışa çıkartılması beklenmekte

gopro hero 6 bestbuy
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.