Google'ın Pixel 2 Modelleri Kaç Sene Boyunca Güncelleştirme Alacak?

Google şirketi yapmış olduğu etkinlik kapsamında merakla beklenmekte olan Pixel 2 modeli ve de Pixel 2 XL modelinin resmi tanıtımlarını yaptı. Pekala, yeni çıkan Google Pixel 2 modelleri kaç sene süresince Android'in yazılım güncellemelerini alıyor olacak?

Google'ın Pixel 2 Modelleri Kaç Sene Boyunca Güncelleştirme Alacak?

Google şirketi yapmış olduğu etkinlik kapsamında merakla beklenmekte olan Pixel 2 modeli ve de  Pixel 2 XL modelinin resmi tanıtımlarını yaptı. Pekala, yeni  çıkan Google Pixel 2 modelleri kaç sene süresince Android'in yazılım güncellemelerini alıyor olacak?

Daha önce çıkan Nexus cihazlar ve de ilk nesildeki Pixel modellerine en az 2 senelik bir güncelleme garantisi sunulmuş idi. Pixel 2 serisindeki modeller içinde bu garantiye 1 sene daha eklenmiş bir halde. Yani Pixel 2  modelinin sahipleri toplam olarak 3 sene süresince Android işletim sistemine ait olan yazılım güncellemelerini alabiliyor olacak.


Etkinlik kapsamında Google şirketinin tarafından bu konuya  hiç bir şekilde değinilmemiş olduğununda altını çizmekte bir yarar var. Diğer taraftan Google şirketi, çevrimiçi mağazasında yer alan ürün listelemelerinde de  bu garanti ile ilgili gerekli ibareye  açık bir şekilde yer verilmiş. Bu 3 sene içinde hem yazılım ile ilgili güncellemeleri hem ise güvenlik güncellemeleri yer alıyor.

bilmekte olduğunuz üzere Google şirketi, kendisine ait olan akıllı telefonlarını güncellemeler ile ilgili olarak elini çabuk tutmakta. Bu önemli durumdaki detayın öteki Android cihazlar için sunulacak olması konusunda da çok ciddi bir çalışma yürütülmekte olduğunu hatırlatmakta bir yarar görüyoruz.

google pixel 2 android
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.