Google'dan Karın Doyuracak Yeni Hizmet

Google şirketi karnınızı hızlı bir şekilde doyurmak amacı ile kollarını sıvadı. Google yakın bir zamanda gelecek olan yeni güncellemesi ile birlikte haritalar ve de arama kısmına adını yazdığınız restoran içerisinde ne kadar bekleyecek olduğunuzu da size söyleyecek.

Google'dan Karın Doyuracak Yeni Hizmet

Google şirketi karnınızı hızlı bir şekilde doyurmak amacı ile kollarını sıvadı. Google yakın bir zamanda gelecek olan yeni güncellemesi ile  birlikte haritalar ve de arama kısmına adını yazdığınız restoran içerisinde ne kadar bekleyecek olduğunuzu da size söyleyecek.

Yakın bir zamanda gelecek olduğu açıklanan güncellemeden sonra yapmanız gerekli olan tek şey restoranın adını yazıp ne kadar bekleyecek olduğunuzu öğrenmek.

Gerçek zamanlı bir şekilde sunulan veriler ise size anlık bilgi vermek ile de kalmayacak aynı zaman içerisinde ileri bir tarih ile ilgili rezervasyon gerçekleştirebiliyor olacaksınız. Öte yandan, depolamış olduğu veriler ile  birlikte size o tarihte beklemeniz gerekli süreyi de söylemiş olacak. Grafik biçiminde sunulan veriler içerisinde tahmini geleceğiniz saate dokunup bu süreyi öğrenebiliyor olacaksınız.

Birde, ne kadar bekleyecek olduğunuzun dışında insanların restoranlar içerisinde ne kadar zaman geçirmiş olduğunu gösteren bir tane özeti de sizlerle paylaşmış olacak. Bunun haricinde ise firma, tahminlerin tamamen ''anonim tarihsel veriler''in üstüne kurulduğunu ve de müze gibi işletmeler içerisinde bu bekleme sürelerini nasıl hesaplamış olduğunu net bir şekilde açıkladı.

Çünkü bu yeni bir  tane özellik değil, firma daha öncesinde işletmeler ve de halka açık alanlarda en yoğun zamanları 2015 senesinde göstermekte olan arama kartlarını tanıtmış idi. Daha sonrasında ise bu özelliği geçmiş olduğunuz sene bazı barlara da sunmuş oldu. Artık  bizim işimizi kolaylaştırabilecek olan bu özellik restoranlarda da geçerli durumda olacak.

google harita saat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.