Google Şirketi iOS Platformundaki Ofis Uygulamalarına Güncelleme Yaptı

Google şirketinin tarafından Docs ile birlikte Slides ve de Sheets ofis uygulamaları iPhone X modeli ve iOS 11 işletim sistemi ile çok daha iyi çalışmaları maksadıyla güncellenmiş bir durumda. İşte, bu yeni güncellemelerin uygulamalara getirmiş olduğu bir takım yenilikler.

Google Şirketi iOS Platformundaki Ofis Uygulamalarına Güncelleme Yaptı

Google şirketinin tarafından Docs ile birlikte Slides ve  de Sheets ofis uygulamaları iPhone X modeli ve iOS 11 işletim sistemi ile çok daha iyi çalışmaları maksadıyla güncellenmiş bir durumda. İşte, bu yeni  güncellemelerin uygulamalara getirmiş olduğu bir takım yenilikler.

Bundan sonraki süreç içerisinde Google  şirketine ait olan ofis uygulamaları daha Apple şirketinin amiral gemisinin 5.8 inç boyutunda yer alan çıkıntılı ekranı ile ilgili bir destek sunmakta. Ek bir şekilde, iOS 11 sürümü ile beraber gelmiş olan sürükle ve bırak ile ilgili işlevini de iPad cihazınız içerisinde bu uygulamalarla kullanabiliyor olacaksınız. Bu şekilde çoklu bir görev açısından da eliniz güçlenmiş oluyor. Tahmin edecek olduğunuz üzere  çeşitli hata düzeltmeleri ve de performans geliştirmeleri de bu yeni duyurulmuş olan Google şirketine ait olan güncellemesinin sağlamakta olduklarının arasında yer alıyor

YouTube platformuna ait olan uygulamasının batarya ile ilgili sömürüsüne dur demiş olan firma, bakalım Gmail ile birlikte Haritalar isimli uygulamalarını da iPhone X modeli ile uyumlu bir duruma tam olarak ne zaman getirmiş olacak?

Google şirketi uygulamalarının kullanıcılar tarafından bırakılmaması amacı ile son zamanlar içerisinde pek çok yenilik ve de güncelleme haberini yayınladı. Bu özel uygulamaları içinde güncellemeler ve yenilikler yapmaya devam ediyor.

google ofis uygulamaları güncelleme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.