Google Play Store'da Belediye Şikayet Uygulaması Kamupol Yayında!

Kamu kurum ve kuruluşlarının ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarının hizmet alanlarında oluşan sorunların çözüm merkezi olarak hizmet vermeye başlayan Kamupol, andorid uygulama merkezi Google Play Store'da aktif edilerek vatandaşların kullanımına sunuldu. Kamupol uygulaması ile özellikle belediye hizmet alanlarında oluşan sorunlar, çevre kirliliği, sağlıksız işletmeler, yol ve trafik sorunları gibi tüm sorunların hızlıca ilgili birime doğrudan iletilmesi sağlanıyor.

Google Play Store'da Belediye Şikayet Uygulaması Kamupol Yayında!

Andorid uygulama marketi olan Google Play Store üzerinden yayına alınarak vatandaşların kullanımına sunulan Kamupol uygulaması 14 Şubat günü yayınlanmaya başlandı. Kamupol uygulaması, andorid işletim sistemli telefonlarda kullanılabilen ve çeşitli özellikleri ile vatandaşların şikayetlerini, istek ve önerilerini ve hatta ihbarlarını doğrudan konuyla ilgili hizmet birimlerine gönderen bir uygulama olarak vatandaşların hizmetine sunuldu. 

Game Asya Bilişim tarafından geliştirilen android uygulaması Kamupol, tüm Türkiye genelindeki Belediyeler başta olmak üzere, bir çok kamu kurum ve sivil toplum kuruluşuna vatandaşların şikayet ve sorunlarını, öneri ve bildirimlerini anlık olarak gönderebiliyor. Kamupol uygulaması ile Türkiye'nin en ücra köşelerindeki ve özellikle belediyelerin hizmet alanlarıyla ilgili şikayet, ihbar, istek veya öneriler doğrudan ilgili belediyedeki ilgili hizmet birimine iletiliyor.

Google Play Store üzerinden yayınlanan ve 14 Şubat 2017 tarihi itibariyle vatandaşların kullanıma açılan Kamupol uygulaması, ayrıca tüketici sorunlarına da gösterdiği önemi Türkiye'nin en çok şubesi bulunan Tüketiciler Birliği ile yaptığı işbirliği ile de gösteriyor. Vatandaşların, tüketici haklarından etkin bir şekilde yararlanabilmesi ve tüketici haklarıyla ilgili yaşadıkları olumsuzlukları doğrudan Tüketiciler Birliği'ne iletmelerine yardımcı oluyor. Tüketiciler Birliği tarafından alınan bu şikayet, istek ve öneriler de vatandaşlara hızlı çözüm sunabilmek için kısa süreler içinde incelenerek geri dönüş yapılabiliyor.

KAMUPOL UYGULAMASINI GOOGLE PLAY STORE ÜZERİNDEN İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

kamupol tüketiciler birliği google play store google play android
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ibrahim     2017-02-16 play stre indirmek istyom
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.