Google Play Store Yeni Yüzüyle Yakında

Google, Pixel hizmetinin ardından Play Store içinde harekete geçti. Geri kaldığı düşünülen Google Play Store yenileniyor ve düzenleniyor...

Google Play Store Yeni Yüzüyle Yakında

Google Play, yepyeni bir arayüz çalışması için düğmeye bastı. Kısa bir süre sonra tamamlanacak olan Google Play Store bam başka ve kullanışlı bir hal alacak.

Google Play Store, daha modern ve kullanışlı, daha anlaşılır bir hal almak için yenilenme kararı aldı. İç ve dış çehresi değişecek olan Google Play, kısa bir süre önce çıkan Google Pixel ile uyumlu hale gelmek ve kullanıcılarına birlikte hizmet vermek için kolları sıvadı. Tasarımsal olarakta değişecek olan Google Play Store yeni yüzüyle kullanıcılarına hizmet vermek için gün sayıyor.

Kısmen tamamlanan ve şimdilik sadece ABD'de Beta versiyonunun denenmesi ve hataların görülmesi için kullanıma sunulan Google Play Store'nin özellikle arama çubuğunda yaptığı yenilikler kendini belli ediyor.
Kullanımın beğenilmesi amacıyla harekete geçen Google, yeni ürünü Pixel ve tasarımı değişen Play Store sayesinde kullanıcısının memnuniyetini de arttırmak istiyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.