Google Play Store İçin Android Excellence Bölümü Duyuruldu!

Apple'ın iOS 11 ile birlikte uygulama mağazası App Store'u baştan aşağı yenilemesinin ardından Google'da Play Store için Android Excellence bölümünü duyurdu.

Google Play Store İçin Android Excellence Bölümü Duyuruldu!

Apple WWDC 2017'de yeni mobil iOS 11'i tanıtmıştı. Apple'ın yeni mobil işletim sistemi iOS 11 pek çok önemli yeniliği beraberinde getirirken iOS'un uygulama mağazası olan App Store'da da önemli tasarımsal değişikliklere gitmişti.

Apple'ın iOS 10 ile birlikte tanıttığı Apple Music'e oldukça benzeyen yeni App Store kullanıcılar tarafından çok sevilmişti.

Apple'ın bu hamlesinin ardından Google'da kendi mobil işletim sistemi olan Android'in resmi içerik mağazası olan Google Play Store'a yeni Android Excellence programını tanıttı.

android-excellence

Google'ın Google Play Store'unda yer alan en iyi tasarım, yüksek teknik performans, lokalizasyon ve cihaz optimizasyonu değerlendirme kriterlerine uyan uygulamalar Google Play Store editörlerinin seçimlerine göre Android Excellence bölümünde yer alıyor.

Google'ın bu yeniliği aslında Google Play Store'un tasarımını değiştirmiyor ancak Google'ın uygulama mağazasında bu tarz yenilikler yapması oldukça sevindirici. 

google android android excellence google play store apple app store ios 11
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.