Google Play Müzik Yeniden Tasarlandı

Telefonlarda müzik dinlemenin daha kolay bir hale geldiği günümüzde uygulamalar da yenilenmeye ve daha fazla kullanıcı dostu olmaya devam ediyor. Google Play Müzik uygulaması ile müzik dinleyenler ise artık bambaşka bir arayüz ile karşılaşacak. Çünkü Google, Müzik uygulamasını yeniden tasarladı. Bu sayede daha kolay bir arayüzün yanı sıra daha etkin bir kullanım sağlanacak.

Google Play Müzik Yeniden Tasarlandı

Google, çevrimiçi müzik dinleme servisi Play Müzik'in tasarımını baştan aşağı yeniledi. Ayrıca, yeni tasarımın yanı sıra Google Play Müzik, yapay zeka teknolojileri sayesinde artık daha kişisel bir deneyim sunuyor. Peki, bu haftadan itibaren Android ve iOS uygulamalarının yanı sıra web sitesi üzerinden Play Müzik'in yeni tasarımı ile kullanıcıları buluşturacak olan güncelleme, hangi yenilikleri beraberinde getiriyor?

Google Play Müzik, artık yeni yapay zeka teknolojisi sayesinde bulunduğunuz konum, etkinlik ve hava durumu gibi kriterleri analiz ederek ruh halinize uygun çalma listeleri önerebiliyor. 

Google'ın kişiselleştirilmiş yazılım stratejisini bir kez daha ön plana çıkaran güncelleme ile Play Müzik her açılışta sizi farklı bir arayüz ile karşılıyor.
Yeni yetenekleri ile Apple Music ve Spotify gibi servislerin karşısında ciddi bir rakip olmayı hedefleyen Google, otomatik öğrenme özelliği sayesinde Cumartesi akşamı size parti için uygun çalma listeleri önerirken, Pazar akşamı dinlenirken dinleyebileceğiniz çalma listeleri öneriyor.

 

Google Play Müzik Android iOS Apple Music Spotify
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.