Google Pixel’de 4G LTE Bağlantısı Kopuyor

Google tarafından titiz bir şekilde piyasaya sunulan ve Google Pixel adı verilen yeni akıllı cihazlarında şu aralar farklı bir teknik sorun yaşanıyor.

Google Pixel’de 4G LTE Bağlantısı Kopuyor

Google tarafından piyasaya sunulan cihazlarda yeni problemlerin yaşanmaya başlandığı belirtildi.  ‘Konuyla ilgili kullanıcıların büyük bir bölümünün hata bildirimi yapmaya başladığı belirtilirken bu hata bildirimi doğrusunda yapılan incelemelerde telefonda çeşitli sorunların olduğu açığa çıkarıldı.

Yapılan açıklamalarda özellikle firmanın yeni akıllı cihazının 4G bağlantısında sorunlarının yaşandığı ve bağlantının gerçekleştirilemediği ifade edilirken şu an için Google tarafından soruna yönelik herhangi bir çözüm geliştirilmedi. Kullanıcıların bağlantı kurmasında herhangi bir sorun olmasa da özellikle bağlantının kurulduktan sonra kullanımı sırasında çeşitli bağlantı problemlerinin yaşandığı ve kopmaların olduğu belirtiliyor. Bu bakımdan kullanıcılar telefonlarında 4G kullanımında ciddi sorunlarla karşı karşıya. 

Konuyla ilgili gündeme gelen bilgilerin ardından Google tarafından soruna yönelik çözümlerin geliştirileceği belirtilirken bu sayede kullanıcılar yapılacak yeni güncelleme ile birlikte telefonlarını sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilecek.

Google piyasada en çok güvendiği telefon modellerinden olan Google Pixel için güncellemeleri ihmal etmezken yaşanan sorunlar sonrası da kısa sürede yeni güncellemeler ile kullanıcıların sorunu gidermesi sağlanıyor. Bu bakımdan yapılan bildirimler ile birlikte Google’ın önümüzdeki günlerde yaşanılan bu sorunu kesin olarak çözümlemesi bekleniyor.

 

Google Pixel 4G LTE
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.